2733
2739

دوستای گل من یه دستور کاپ کیک توی نت پیدا کردم موادش زده پودر شکر میخواستم بدونم میشه شکر رو اسیاب کرد یا اینکه باید پودر اماده باشه؟؟؟ سوال دوم پودر کاکائو یه قاشق غذا خوری زده اگه دوتا قاشق دیگه  کاکائواضاف کنم موادش خراب نمیشه؟؟؟ و سوم یه دستور مافین شکلاتی ساده پیدا کردم میشه وسطش کرمفیل گذاشت؟؟؟ببخشید سوالم زیاد شد😘

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پودرشکرهم شکرم میشه .بعد کاکاعو هن ب ذاعقه خودت مونده بریز هرچقددوسداشتی نخاستس دیک خیلی تیره شد بدت اومدنریرز درکل من ب تعدادی ک گفتن توکیک وهنجی نکانمیکنم دستی میریزم

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد
2728

سلام عزیزم شکر میشه توی خونه اسیاب کنی اما از الک ریز ردش کن. منم همیشه پودر کاکاوو خیلی بیشتر از دستور میزنم اتفاقی نمیوفته فقط باید همون اندازه از ارد کم کنی. سوم اینکه بین همه کیک ها میشه کرمفیل زد 

کرمفیل فک کنم بتونی بذاری

شکر پودر کن

به نسبت اضافه کرد پودر باید از آرد کم بشه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

ماریا قناد رو منشن کن

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2738
بااجازه استارتر من امشب کیک درست کردم خواستم کاکائو تخته ای اب کنم به روش بنماری ولی خیلی غلیظ بود & ...

مشکلی نداره گلم بپرس😘

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی  
بااجازه استارتر من امشب کیک درست کردم خواستم کاکائو تخته ای اب کنم به روش بنماری ولی خیلی غلیظ بود & ...

به مایه کیکت میخواستی اضافه کنی؟ چه مارکی شکلات تخته ای خریدی؟

خدایا خودت مواظبش باش

با خامه 

خانه و شکلاتت رو بزار روی بخار و هم بزن تا به غلظت مناسب برسه 

خداوند عشق را به خانواده کوچک ما هدیه داد و ما او را هانا نامیدیم
2706