2737
2734
عنوان

مادرشوهر دورو

| مشاهده متن کامل بحث + 6981 بازدید | 34 پست
اره در همین حد هم خوبه.شوهرت دوست داره بیان؟؟

باباشو دوس داره بیاد داداش داره دو تا یکیشونو دوس داره بیاد ولی مامانش و یه داداشش ک 20ساله اونارو دوس نداره بیان. میگه زندگیمو خراب میکنن

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره در همین حد هم خوبه.شوهرت دوست داره بیان؟؟

آخه ما دست تنها زندگی ساختیم نگاهمونم نکردن بعد عروسی یه زنگم بهمون نزدن.

شوهرم زنگ زد از مادرش خواهش کرد تولدمو بهم زنگ بزنه تبریک بگه زنگ نزد. فقط یه ویلا میخوان منم نمیتونم قبول کنم

💑جان و جهان من تویی...داداش کوچولوی نازم خیلی دلم برات تنگ شده.لطفا برای آرامش روح برادرم یه صلوات بفرستین.ممنون
باباشو دوس داره بیاد داداش داره دو تا یکیشونو دوس داره بیاد ولی مامانش و یه داداشش ک 20ساله اونارو د ...

خب مهم اینکه خودشم دوست نداره اونا که بدن بیان. حتما پدر شوهرت و برادرش بهترن. گهگاهی ببینن همو بهتره 

2731
خب مهم اینکه خودشم دوست نداره اونا که بدن بیان. حتما پدر شوهرت و برادرش بهترن. گهگاهی ببینن همو بهتر ...

پدرشوهرم خوبه بد نیست کمک نمیکنه اما سنگ هم نمیندازه. دوسم داره واقعا. اون برادرشوهرمم 11سالشه اونو دوس داره.

پدرشوهرم خوبه بد نیست کمک نمیکنه اما سنگ هم نمیندازه. دوسم داره واقعا. اون برادرشوهرمم 11سالشه اونو ...

خب پس خوبه واقعا. چون اگه کلا با همه قطع رابطه کنی شوهرت بعدها بیشتر احساس افسردگی میکنه. حس میکنه هیچ خانواده ای نداره.دیر به دیرم باشه میشه تحمل کرد

خب پس خوبه واقعا. چون اگه کلا با همه قطع رابطه کنی شوهرت بعدها بیشتر احساس افسردگی میکنه. حس میکنه ه ...

پدرش میاد میره ما هم میریم شهرشون ولی دیر ب دیر و یه روز اونجاییم بقیشو خونه عموهای شوهرم خونشون نمیمونیم

2738
در همین حد خوبه👍🏻بچه هم دارین؟؟

نه هنوز . در حال درمانم برا اقدام. تنبلی تخمدان دارم. مادرشوهرم بهم میگه نازا البته نمیدونه تنبلی دارما از خودش درمیاره.😂 تازه نه ماهه عروسی کردیم

نه هنوز . در حال درمانم برا اقدام. تنبلی تخمدان دارم. مادرشوهرم بهم میگه نازا البته نمیدونه تنبلی دا ...

به شوهرت بگو این حرف مادرت اذیتم میکنه با ارامش بهش بگو من ۱۴ساله ازدواج کردم بچه دار نشدم هنوز هیچکم هیچی نمیگه چون شوهرم بهشون اجازه نداده 

به شوهرت بگو این حرف مادرت اذیتم میکنه با ارامش بهش بگو من ۱۴ساله ازدواج کردم بچه دار نشدم هنو ...

شوهرم بهش گفت ما هروقت خواستیم اقدام کنیم زنگ میزنم بهت میگم. چی بگم نابودم کرده خدا خودش جوابشو میده

به شوهرت بگو این حرف مادرت اذیتم میکنه با ارامش بهش بگو من ۱۴ساله ازدواج کردم بچه دار نشدم هنو ...

مشکلت چیه عزیزم

نه هنوز . در حال درمانم برا اقدام. تنبلی تخمدان دارم. مادرشوهرم بهم میگه نازا البته نمیدونه تنبلی دا ...

اها ایشالا زود خوب بشین. البته خیلی هم دیر نشده. هنوز وقت دارین. ایشالا زودی خوب میشین🙏🏼

2706