2737
2734
من با وجود همه این دوریا در حد مرگ بهش وابستم!

منمممم اون اصلااا ب روز نمیداد که دلتنگه ولی الان ی ماهه خیلی عجیب دلش تنگ شده و خیلی ضایعس از حرفاشـ خندم میگیره از دلتنگیش میگه😂😂

کمک کن خداجونم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی تو سایت میگفت ما از این فاصله ها بیشتر از هم دور شدیم بیشتر😢اخه لعنتی اگه واقعااا عاشق بودی این ...

اره دقیقا شک نکن اونا عشقشون دوطرفه نبوده 

وقتی دونفر همدیگرو بخوان فاصله هیچ معنایی نداره. 

اما خیلی تحملش سخته. من الان تبدیل شدم به یه ادم عصبی و زودرنج.. .

اره دقیقا شک نکن اونا عشقشون دوطرفه نبوده  وقتی دونفر همدیگرو بخوان فاصله هیچ معنایی نداره.&nb ...

دقبقااا عین من..من فکر میکردم فقط خودم اینجوری ام 😞

کمک کن خداجونم😌
2728
توقعات بیاد پایین همه چی درست میشه..فقط سعی کنید واس هم خوب بمونین..امان از وسوسه های شیطون.

اگه بذارن!

از هرچیزی میترسیدم ب سرم اومد

از دخترای این زمونه بیشتر میترسم تا پسر!

هیچوقت اسم رابطمون رو دوستی نذاشتیم! دو سالو سه ماه

😆چ جالب ما هم همش میگیم نامزد هیچ وقت نگفتیم دوس پسر یا اون نگفته دوس دخترمی. همش میگه نامزد .یا خانومم ........ما چهارساله....اصلیت کورده ولی تهران زندگی میکنن

کمک کن خداجونم😌
2740
منمممم اون اصلااا ب روز نمیداد که دلتنگه ولی الان ی ماهه خیلی عجیب دلش تنگ شده و خیلی ضایعس از حرفاش ...

من بیشتر دلتنگیمو نشون میدم همش شکایت میکنم غر میزنم دست خودم نیس...

اما صبوری میکنه! کوهِ صبر ک میگن خودشه

من بیشتر دلتنگیمو نشون میدم همش شکایت میکنم غر میزنم دست خودم نیس... اما صبوری میکنه! کوهِ صبر ...

اون که اره همین دیشب من زنگ زدم گریههه میکردم.

اونم مونده بود چی بگه کلی دلداری داد .حالا اگه خدا بخواد هفته دیگه دارم میرم ببینمش .ولی خب اومده جلوو ولی خانوادم  قبول نکردن

کمک کن خداجونم😌
2706