2737
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319858 بازدید | 33786 پست
من ک کلی زحمت کشیدم.. من زیاد اهل مهمونی رفتن و مهمونی دادن نیستم ولی همون چنددفعشم سنگ تموم میزارم. ...

منم تا پارسال خیلی مقید بودم ، دونوع غذای گوشتی با مرغ و گوشت قرمز ،سوپ ،حتما یکی دو نوع سالاد ، دو تا سه نوع نوشیدنی ، دو نوع فینگر فود ، دسر ، کارامل ، شیرینی یا کیک خونگی حتما میذاشتم .

حتی چای رو هم سه مدل سرو میکردم ولی الان ابدا ازاینکارا نمیکنم.

یه مدل با سالاد یا نوشابه فقط همین😊

اووووووووو خدا بهت صبر بده 😡😡😡 من جاریم ی وقتایی با تونیک تنگ یا لباس کوتاه ظاهر میشه سریع یه چا ...

مریم خیلی ب شوهرت وابسته ای 🤩

اگه الماس هم باشی...یه تیکه روتاجمی😍🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تا پارسال خیلی مقید بودم ، دونوع غذای گوشتی با مرغ و گوشت قرمز ،سوپ ،حتما یکی دو نوع سالاد ، دو ...

البته الان داریم به سمتی میریم ک ناچارا باید ساده بگیریم 

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
نه زهره اصلا اینجور نیست، رو هیچ چیزی کنترل ندارم. دلخورم ازش که چرا پشتمو نگرفته جلو داداش و زن دا ...

سلام توتیا هستی؟من ازتو غمگین ترم آخه چرا انقدر شوهرای ما بیشعورن من رو بعداز نه ماه آورده خونه پدرش انقدر باهام سرد ویخ برخوردکردن که سرم درد گرفت همه خاطرات تلخ همه اذیت وآزاراشون یادم افتاد واینکه همسرم به خاطر اونا چقدر آزارم داد یه خواهر کوچیک داره که عمرش نصف منه باهاش حرف میزدم توچشمم نگاه نمیکرد انقدر بیشعور بود همسرمنم هی راه به راه حال خواهرجوناشو میپرسید وجلو اونا بامن سرد بود انقد گر امشب تنها بودم که خدا میدونه دلم گرفته دارم گریه میکنم به همسرم گفتم میدونم اونا برخوردشون چجوریه تو هوامو داشته باش ولی اینهمه مثل فرفره جلوش رژه میرفتم وکلرمیکردم دریغ از یه تشکر خشک وخالی کلا درحال حرف زدن باخواهرکوچیکش بود من تنها وبی کس به ریشم میخندیدن تو دلشون😞 

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
2738

حالا امشب شب اول بود خدا به خیر بگذرونه من چیکار کنم چرا رویا وگلبوته دیگه نیستن قرار بود وقتی میام اینجا کمکم  کنن @گلبوته__خانوم    

شب بخیر.. میدونین امشب چی ذهنمو مشغول کرده.. اینکه رویا و گلبوته بیان بخونن و ببینن چقد غر زدیم چقد دعوا داشتیم .... بیایید از فردا صبح بازم ملکه باشیم نه اینکه این مدت نبودیم اما از فردا بیشتر تلاش کنیم

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
سلام توتیا هستی؟من ازتو غمگین ترم آخه چرا انقدر شوهرای ما بیشعورن من رو بعداز نه ماه آورده خونه پدرش ...

عجبببببببببب😔😔😔😔

ولش کن ب خودت اهمیت بده ؛ بعد از نه ماه رفتی اونجا چرا کار میکنی؟ تو مهمون هستی اونجا ؛ کار نکن 

در خلوت به همسرت هم ی تذکر بده 

بیهوده نگردید به تکرار در این شهر؛ او طرز نگاهش بخدا شعبه ندارد 😍😍❤
شب بخیر.. میدونین امشب چی ذهنمو مشغول کرده.. اینکه رویا و گلبوته بیان بخونن و ببینن چقد غر زدیم چقد ...

من ملکه بودم توی خونه و مهمونی ها ؛

ما غر نزدیم درد دل کردیم😀

سلام توتیا هستی؟من ازتو غمگین ترم آخه چرا انقدر شوهرای ما بیشعورن من رو بعداز نه ماه آورده خونه پدرش ...

امروز تو فکرت بودم.. چ بد..اما اصلا به روی خودت نیار..کم حرف باش بگو بخند نکن..بزار یه ذره حساب ببرن

امروز تو فکرت بودم.. چ بد..اما اصلا به روی خودت نیار..کم حرف باش بگو بخند نکن..بزار یه ذره حساب ببرن

زهره ؟ جاریت همچنان خونه شما چتره؟

شب بخیر.. میدونین امشب چی ذهنمو مشغول کرده.. اینکه رویا و گلبوته بیان بخونن و ببینن چقد غر زدیم چقد ...

زهره حالم خوب نیست توروخدا کمکم کنید نمیخوام همه چیز خراب بشه

2706