2733
2734
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1320048 بازدید | 33786 پست
وای من دیشب با شوهرم بحث کردیم الان زنگ زدم بهش دیدم آهنگ پیشواز مادر مادر گزاشته اعصابم خراب شد

معذرت میخوام ولی خنده ام گرفت🤣

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منی که تا ظهر میخوابیدم تو یک حرکت کاملا ارادی تصمیم گرفتم صبحا زودتر بیدار شم

بعد از سشتن صورت و آرایش ملایم و رسیدگی به موهام یکی از لباس های شیک مهمونی رو تنم کنم

صبحونه تدارو ببینم با دیزاین 

البته همسر من دیرتر میره سر کار 

و حتما صبحا شوهرم رو بدرقه میکنم 

باورتون نمیشه .مثل بچه ها ذوق میکنه

دستشو میگیریم آیه الکرسی میخونم و فوت میکنم به سمتش و با یه بوس و بغل راهیش میکنم

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
2731
معذرت میخوام ولی خنده ام گرفت🤣

🙈🙈🙈  از بچگی خودم و خودش خجالت میکشم

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
بخدا خیلی بچه ایم هم من هم اون  من همش اعصابشو خراب میکنم ولی اونم قشنگ تلافی میکنه😢

اوفداره ما هم همینجوری هستیم   اون تلافی می‌کنه   منم مییشینم گریه میکنم الان قهر کردم ی چند ساعت اومدم خونه مامانم

منم شوهرم سرد شده خیلی 

بد اخلاقه

تصمیم گرفتم به خودم برسم

لباسای قدیمی رو بندازم دور

خونمو مرتب باشه همیشه و ورزش کنم

و مطالعمو زیاد کنم

اما مشکل اصلی من سرد برخورد کردن شوهرمم اینکه مدام درحال ور رفتن با گوشیشه

منی که تا ظهر میخوابیدم تو یک حرکت کاملا ارادی تصمیم گرفتم صبحا زودتر بیدار شم بعد از سشتن صورت و آ ...

خب من که عقدم هفته ای ی‌کبار میبینمش همون یکبارم دعوا میکنم چیکار کنم؟😢

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2740

وقتی به خونه زنگ میزنه با شادترین لحن ممکن جواب میدم

مثلام ..سلاااام عزیزم خسته نباشی 

یا اخرش میگم چه خوب شد زنگ زدی .مواظب خودت باش

خیلی دوست دارم.یا میبوسمت  و ازین جور حرفا

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
چیکار کردی؟ حال این روزهای من 

هیچی یهو شد راستش شوهرمو دوست داشتم و دارم یهو دیدم فقط خودم دارم نابود میشم و این بچه حالا چارچنگولی چسبیدم به زتدگیم و شوهرم به هیچ وجه نمیذارم ناراحت بشه خونمو عین گل نگه میدارم به بچم محبت میکنم جوری شده که طفلی بی من نمیمونه یه کم هم دوستم بهم رسیدگی کرد میومد خونمو تمیز میکرد و هی از شوهرم خوبی میگفت مدیونشم واقعا

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
وقتی به خونه زنگ میزنه با شادترین لحن ممکن جواب میدم مثلام ..سلاااام عزیزم خسته نباشی  یا اخر ...

استاتر موقع دعوا اینقدر حرفای بدی بهم میزنه که دیگه دلم نمیخواد بهش بگم دوست دارم😔

🙈🙈🙈  از بچگی خودم و خودش خجالت میکشم

شوهر منم اینجوری میکرد عکس پروفایلش مادر میذاشت الان نمیکنه😐

درست ترین نکته ای که میشد بهش اشاره کنید رو گفتید استارتر عزیز، تنها راه خوشحال بودن اینه که خودت رو دوست داشته باشی، اگر تونستی اینکارو بکنی و برای خودت ارزش قایل بشی، میتونی بقیه رو هم دوست داشته باشی و باهاشون درست رفتار کنی و بازتاب درست عمل کردن هم عکس العمل خوبه، امیدوارم همیشه شاد باشی

2706