2733
2739
عنوان

خانم خوشگلایی که حس میکنن زندگیشون سرد شده بیان یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 1319938 بازدید | 33786 پست
😄😄😄 چرا آخه  مگه ماساژ دادن سخته؟  راحت میشه با یه ماساژ و یه لیوان چایی سرحالش بیار ...

سلااااام چطوری گل خانم؟

چه عجب چه خوب شد اومدی خانم بوووووووس

این نیز بگذرد...                                                       
سلااااام چطوری گل خانم؟ چه عجب چه خوب شد اومدی خانم بوووووووس

سلام کارنلین جان 

ممنون از محبتت 

ببخش یه مدت نشد بیام 

خوبی شما کوچولو ها خوبن ؟ 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😄😄😄 چرا آخه  مگه ماساژ دادن سخته؟  راحت میشه با یه ماساژ و یه لیوان چایی سرحالش بیار ...

چه عجب گلبوته جون کجا بودین خانوم دلمون واستون تنگ شده بود

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤
چه عجب گلبوته جون کجا بودین خانوم دلمون واستون تنگ شده بود

سلام عزیزم 

میبوسم روی ماهتو 

ببخش واقعا شرایط اومدن به سایت رو نداشتم 

ولی خوندم پست هاتون رو که نگرانم شده بودین 

بازم ممنونم ❤

2728
سلام عزیزم  میبوسم روی ماهتو  ببخش واقعا شرایط اومدن به سایت رو نداشتم  ولی خوندم ...

خوبه که دوباره اومدین و خدا روشکر که حالتون خوبه عزیزم

بحق الحسین (ع)                                                                  اللهم عجل لولیک الفرج                                                          🖤🖤🖤🖤

سلام‌به‌گلبوته‌جوووون‌‌‌‌عزیز🤩🥰😍😊

واقعا‌دیگه‌داشتم‌ناامید‌میشدم‌میخواستم‌کلا‌برم‌‌گفتم‌راکد‌شد‌اینجا‌دیگه.چون‌شما‌نیستی‌کسی‌زیاد‌نمیاد‌اینجا‌دوستان‌هم‌که‌یه‌تعدادیشون‌رفتن‌یه‌تاپیک‌جدیدتشکیل‌دادن‌و‌رفتن‌کلا😔

خدایا‌مارو‌به‌زندگی‌چرکولکی‌قبلمون‌برگردون😫
سلام کارنلین جان  ممنون از محبتت  ببخش یه مدت نشد بیام  خوبی شما کوچولو ها خوبن ؟& ...

خیلی ممنون خوبیم 

عزیزم آدمهای خوب نبودشون خیلی به چشم میاد مثل نبود شما.

هرجاهستی شاد و موفق باشی ان شا...

این نیز بگذرد...                                                       
خیلی ممنون خوبیم  عزیزم آدمهای خوب نبودشون خیلی به چشم میاد مثل نبود شما. هرجاهستی شاد و موفق ...

❤❤❤

یه دنیا ممنون دوست خوبم 

از این همه لطفی که به من داری سپاسگزارم 🌹

2740

سلام گلبوته خانم منم خ خوشحالم که دوباره اومدین متاسفانه من بعد رفتن شما اومدم و افتخار آشنایی باهاتون نداشتم ولی مطالب تایپیکتونو خوندم خ عالیه تایپیک تون خوشحالم که دوباره اومدین من خ به راهنماییتون نیاز دارم 

کاش آدم ها فقط اجازه داشتند یه چهره داشته باشند... 

گلبوته جون من 3 سال ازدواج کردم تا الان به خاطر خانواده همسرم و بی سیاستی و ترس های واهی خودم خ دچار مشکل شدم در عین حال که من و همسرم خ همدیگرو دوس داریم ولی خ با هم دعوا داریم و این باعث شده رومون به هم باز بشه و من از این موضوع خ ناراحتم و نمیخام اینجوری ادامه بدم این چند روز که تصمیم گرفتم رو خودم کار کنم و با سیاست پیش برم و مشکلاتمو به مرور حل کنم یه مانع بزرگ دارم اونم زود عصبی شدنمه وقتی عصبانی بشم نمیتونم خودمو کنترل کنم تا حدی بهتر شدم اما حل نشده هنوز البته خودم فک میکنم ارثی چون مادرم دقیقا اینجوریه به نطرتو ن چیکار کنم؟ 

کاش آدم ها فقط اجازه داشتند یه چهره داشته باشند... 
❤❤❤ یه دنیا ممنون دوست خوبم  از این همه لطفی که به من داری سپاسگزارم 🌹

سلام گلبوته جون چطوری؟؟نمیدونم منو یادته یا ن ؟؟ولی من خیلی ب یادت بودم

اخیششششششش ک بلاخره اومدی

میری دیگه نمیای نمیگی ماغصه میخوریم😭😭😭😭😭

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
وااآاااای وااااااای گلی باورم نمیشد لایک هاتو دیدم واااااااای 😢😢😢😢😢😢😢😢😢دلم برات یه ذره شده ...

برگشتم عشقم 😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤❤

سلام گلبوته جون چطوری؟؟نمیدونم منو یادته یا ن ؟؟ولی من خیلی ب یادت بودم اخیششششششش ک بلاخره اومدی ...

سلام عزیز دلم 

مگه میشه شمارو یادم بره 

ممنونم خوشگله 😍😘

سلام لطفا منو هم راهنمایی کنید 

با شوهر راز نگه ندار چه باید کرد   

تمام برنامه های زندگیمونو برا همه میگه چه خانواده خودش چه خانواده من، بارها شده بهش میگم، تذکر میدم ولی فایده نداره یا میگه مگه چه اشکال داره یا میگه حواسم نبود یا میگه از دهنم پرید  

مثلا پول جمع میکنم برا دخترم سکه بخربم بعد میره همه جا جار میزنه ایها الناس ما میخوایم سکه بخریم بعد بقیه هم یکی میگه نه طلا بویر اونیکی میگه دلار بخر، اون میگه....... 

آخرشم هیچی نمیخریم میشینیم میخوریم پولو 

یگه خسته شدم واقعا 

2706