2752
2734
ببرش دکتر.دختر من 2 ماهه بود، با صورت خورد زمین.بردم دکتر. دکتر منم همینو گفت. عزیزم نمیخوام نگرانت کنم ولی حتما ببر دکتر. آروم باش چیزی نیست برای اطمینان ببر. الان بیمارستان ها متخصص اطفال دارند. تماس بگیر و نوبت بگیر که معطل نشی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر من 3 ماهه بود از کریر با صورت خورد زمین همون لحظه با دکتر صحبت کردم گفت اگه بالا بیاره یا بی حال بشه خطرناکه
البته دختر من رفلکس داشت و در حال عادی هم بالا می اورد
من مامان دو تا عــــــشقم💞 دخترم تــــ،مام زندگی من👸 ...پسرم تمام وجــــــودم 👼
2731
عزیزم تازه شیر خورده بوده یا نه؟
از چه فاصله ای افتاده؟
با اورژانس تماس بگیر کمکت میکنن 115
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
از ساعت 5 تا بحال باز هم مایعات خورده ؟
اگر دیگر بالا نیاورده فکر کنم مشکلی نباشه
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
بیخیال نیستم نخواستم دعوام کنید
بله فاصله کمی رو افتاد رو فرش تو اتاق
تازه شیر خورده بود
بعدشم چند بار شیر خورد
و داره بازی میکنه
اونایی که دعوا میکنید جای دل من نیستید که چه حالی دارم من مادرم
و شرایط زندگی من رو ندارید دورم از تهران و تو این جا یه درمانگاه داره که یه سرما خوردگیرم تشخیص نمیدن بدون هیچ امکاناتی
دقیقا اگه بالا بیاره باید ببریش بیمارستان
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706