2733
2734
عنوان

کی جوون سازی کرده ؟ چند سال جوون شدید ؟ اعم از بوتاکس ،

| مشاهده متن کامل بحث + 1096 بازدید | 95 پست
خانمها کاش بوتاکس دائمی بود آیا چیزی هست که خطا و چروکهای ریز و درشت را بکیره و موندگاریش طولانی باش ...

واسه چروکای خیلی ریز برو میکرونیدلینگ 

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من فقط میکرونیدلینگ رفتم چروکای ریز رو از بین میبره 

من هدفم لک های صورتم بود اما تاثیری نداشت دیگه هیچکاری نکردم هرچی واسه از بین بردن لکام رفتم دکتر بی تاثیر بود دارم باشون کنار میام  

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
من فقط میکرونیدلینگ رفتم چروکای ریز رو از بین میبره  من هدفم لک های صورتم بود اما تاثیری نداشت ...

براي كك و مك و لك ميگن مزوتراپي خوبه البته من نكردم تا حالا فعلا ٣ ماهه دارم لايه بردار ميزنم پوستم روشن و شاداب تر شده ولي لك ها همچناااااان باقيست

براي كك و مك و لك ميگن مزوتراپي خوبه البته من نكردم تا حالا فعلا ٣ ماهه دارم لايه بردار ميزنم پوستم ...

اینقدر دارو استفاده کردم و بی فایده بود 

دکتر گفت میکرونیدلینگ خوبه منم انجام دادم به طور کلی پوستم روشن شد اما لکا از بین نرفتن 

ولی یکم کنار لبم چروک ریز داشت کامل محو شدن

عزیزم میگن میکرو که برای از بین رفتن کک و مک  لک   یا جای جوش هستش ؟؟؟ کسی بوده با میکرو چ ...

عزیزم من برا لک و کک و مک رفتم زیاد تاثیر نداشت اما یکم چروک کنار لبم بود کامل از بین رفتن 

اینقدر دارو استفاده کردم و بی فایده بود  دکتر گفت میکرونیدلینگ خوبه منم انجام دادم به طور کلی ...

من ليزر فركشنال كردم كه با سوزنهاي خيلي ريزه ولي اونم اثر نداشت

من ليزر فركشنال كردم كه با سوزنهاي خيلي ريزه ولي اونم اثر نداشت

شماهم لک دارید؟

شماهم لک دارید؟

عاره بدبختانه همش مال آفتابه تازه من هميشه هم ضدآفتاب ميزنم ولي الان ٤-٥ ساله لكهاي كوچيكي رو گونم نزديك چشمام پيدا شده كه هيچ جوووووووره نميره خسته شدم همش جلو آينه ام

عاره بدبختانه همش مال آفتابه تازه من هميشه هم ضدآفتاب ميزنم ولي الان ٤-٥ ساله لكهاي كوچيكي رو گونم ن ...

درکت میکنم 

من بخاطر مشکل هورمونی خیلی تو روحیم تاثیر منفی گذاشت 

یه مدته دیگه دکتر پوست نمیرم و ضد افتاب رنگی میزنم که مشخص نباشن اگه خدا بخواد میخوام نی نی بیارم بعد از بچه دار شدن میرم لیزر

درکت میکنم  من بخاطر مشکل هورمونی خیلی تو روحیم تاثیر منفی گذاشت  یه مدته دیگه دکتر پوست ...

مبارك باشه ايشالله بسلامتي بدنيا بياد

چليزري ميخواي بري ؟ منكه ليزرم كردم نشد

مبارك باشه ايشالله بسلامتي بدنيا بياد چليزري ميخواي بري ؟ منكه ليزرم كردم نشد

سلامت باشی عزیزم فعلا در حال اقدامم باردار نیستم

دکتر گفت لیزر ipl خوبه اما من گفتم بعد از بچه راجبش تحقیق کنم 

البته خواهرمم لک هورمونی داشت بعد از بچه خودشون از بین رفتن بهم گفت حوصله دار باش بعد یکسال کامل از بین میرن

شما چه لیزری رفتی؟؟؟

سلامت باشی عزیزم فعلا در حال اقدامم باردار نیستم دکتر گفت لیزر ipl خوبه اما من گفتم بعد از بچه راجب ...

من ليزر فركشنال رفتم اوني كه سوزنهاي خيلي ريزي رو ميكنه تو پوست

2706