2733
2734
عنوان

اسپرم چند روز زنده میمونه داخل رحم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 43704 بازدید | 47 پست
جایزه قدیمی ترین و لاکچری ترین فرد هم به جوایز زاییدنتون هم اضافه کنید برا شما👍. انسانیت ربطی به جد ...

وای وای وای چه آدم رومخ و رو اعصابی هستی مثه مته میری تو مخ آدم همش دهنت بازه یه سره میگی میگی میگی میگی میگی وای خیلی رو مخی ببین باشعور به قول خودت حرف منو کلا نمیفهمی چی کارت کنم؟؟؟ واقعا چی کار کنم؟؟؟ انسان باشعور تخمک میتونه ۳ روز تو بدن زنده باشه مخصوصا تو افرادی که دو یا سه تا تخمک آزاد میکنن حالا هی بگو عکس گزاشتم عکس دیدم فلان کردن وقتی میگم میتونه ۳ روز هم زنده باشه یعنی تو بدن همه نه یه سری از افراد مثه اسپرم که تو بدن یه سری ۷ روز زنده میمونه حالا هی بیا مخ منو بخور بگو عکس گزاشتم بگو فلان کردم اصن شور گرفتی بدجورااااااا 

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️
وای وای وای چه آدم رومخ و رو اعصابی هستی مثه مته میری تو مخ آدم همش دهنت بازه یه سره میگی میگی میگی ...

من سرچ کردم اینطوری نبود شما گفته تو میتونی ثابت کنی ثابت کن نمیتونی بزار من تو بی شعوری خودم بمونم . به شما ربطی یا دخلی نداره بی شعوریت من پس برو پی کارت. بای

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله .تخمک 24ساعت .اسپرم 3روز

عزیزم من تخمک گذاریم روز ۱۷ سیکل بود و پایان روز ده سیکل که تازه وارد روز یازده سیکل شدم تنها نزدیکی ماه رو داشتم . و در اوج ناباوری باردار شدم .

وقتی دکتر رفتم گفت اسپرم مردها تا ۵ روز در بدن زن حتما زنده می‌مانند و هر چی باروری و قدرت اسپرم بالاتر و بدن زن شرایطش محیاتر باشه امکانش هست تا پایان هفت روز کامل هم زنده بمونه .

اما تخمک ۳۶ ساعت تا ۴۸ ساعت بهترین حالت زنده ماندنش هست . 

اینارو نوشتم دوستانه که خواستند اطلاعات کسب کنند بدونند

خدارو صد هزار بارشاکرم که برای بار دوم ، منو لایق مادرشدن دونست . حسی بی نظیر و ناب که هیچ گاه قابل وصف نیست و در این لحظات شیرین تک تک دوستان منتظر  رو یاد میکنم و دعا میکنم تا اونها هم این حس زیبا رو به زودی تجربه کنند *****الهی آمین
2731
من سرچ کردم اینطوری نبود شما گفته تو میتونی ثابت کنی ثابت کن نمیتونی بزار من تو بی شعوری خودم بمونم ...

یعنی مردم از خنده بخاطر ریپلای های باحالتون 

همیشه شاد و خرم باشید

برای سلامتی و خوشبختی ِفرشته هام لطفا صلوات بفرستید ممنونم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
یعنی مردم از خنده بخاطر ریپلای های باحالتون  همیشه شاد و خرم باشید

دعوا دوتا ادم سر موضوعی نمیدونم چه خنده یا جذابیتی برای شما اونم چند سال پیش داره خدا داند 

ایشالله موضوعات بهتر و قشنگتری برای خنده و روحیه خوبتون نصیبتون بشه 

پزشک متخصص من گفت اسپرم ۴۸ ساعت، تخمک پس از آزاد شدن ۲۴ ساعت‌. گویا اسپرمی که بیشتر از ۴۸ ساعت بمونه هم پیره و دیگه قدرت و تحرک لازم رو نداره. البته در حالت معمول.

برا همین گفت حوالی تخمک گذاریت حتما یک شب در میان نزدیکی داشته باش.

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
2740
بابا خب راست میگه بنده خدا منم خندم گرفت از دعواتون ول کنم نبودین جفتتون.😁😄😄

هرهر خندیدم 

خوبه که اطلاع رسانی کردی 😏🤦‍♀️

2706