2733
2739
عنوان

بچه هااا من عین سگ از عملم پشیمووونم.

| مشاهده متن کامل بحث + 103712 بازدید | 1505 پست
پریروز عمل کردم من به دکترم گفتم طبیعی میخوام ولی از دماغ دراز خوشم نمیاااد

وای هنوز که زوده برا نظر دادن حداقل بعد چندماه خودشو نشون میده

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا به نظر اطرافیان اهمیت نده

اونا عمری تورو با یه بینی دیگه دیدن

الان براشون سخته عادت کردن به قیافه جدیدت

اشتباه منو نکن که الکی غصه بخوری

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

هنوز زوده بذار بگذره بهتر میشه.....جا داره منم بگم لطفا عکس😁

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)
2728
میشه الان عکسمو ببینی نظر بدی برای شما هم در حد مال من بوود

الان میفرستم عکسمو

مال شما خوبه بخدا

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2740

فعلا که فقط ورم هس.صبر کن.

ایشالله :یعنی خدارا به خاک سپردیم.( استغفرالله)(نعوذبالله)                                                      انشاالله: یعنی ما خدارا ایجاد کرده ایم.(نعوذ بالله)(استغفرالله)                                                             ان شاءالله: یعنی اگرخداوند مقدور فرمود.(به خواست خدا)
2706