2737
2734
عنوان

خانمایی که بعد ازدواج خونه خریدین

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به همسرم اینو گفتم و بهم گفت تو و من نداریم.بعدش موقع خرید خودش مدارک منو داد به دفتر خونه.و زد بنامم.تا الان که هشت سال از زندگیم میگذره یک بارم بهم نگفتیم این پول منه یا تو.ماشین و زمین به اسم همسرمه.ماشین جدید رو به اسم من ثبت نام کرد

2728
اره چقد من خنگم بعد دوسال تازه فهمیدم دارم اشتباه میکنم واسه خودم کم میزارم آخه اوایل اصلا اینجوری ن ...

ولخرجی زیادی ام ک خوب نیس.درحد معقول ب خودت برس.مردا هرچقدم بادرک باشن.تهش بازخورد رفتار خودتو بهت نشون میدن.ولی اگ مردخوبیه اذیتش نکن درحدمعقول خریدکن....اخه دوسال مانتو نخریدنم خیلی طولانیه.

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
ولخرجی زیادی ام ک خوب نیس.درحد معقول ب خودت برس.مردا هرچقدم بادرک باشن.تهش بازخورد رفتار خودتو بهت ن ...

اره عزیزم واقعا رفتار مردها اینه رفتار خودمونه 

آخه اوایل خودش اصرار میکرد بریم برات خرید کنیم ولی الان انگار نه انگار همون مانتوهای قدیمیم رو میپوشم میگه همینا خوبه دیگه لباس لازم نداری منم از اون زنها نیستم که بگم برام بخر اگه خودش چیزی نگه منم نمیگم

2738
اره عزیزم واقعا رفتار مردها اینه رفتار خودمونه  آخه اوایل خودش اصرار میکرد بریم برات خرید کنیم ...

مخصوصا الانم تازه عروسی وجوون.انشالله زودترخونه داربشین.

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒

عزیزم الان تعادل و حفظ کن، مثلا سالی دو تا مانتو بخر قرار نیست با این خرجا خونه خریدنت به تعویق بیفته،، ایشالله وقتی خریدید تو اون پروسه خرید خونه مجبوری از خیلی از خواسته هات بگذری تا یکی دوسال، ما وقتی خونه خریدیم خیلی صفر شدیم، یادمه اردیبهشت ماه بود، من عیدش مانتو خریده ببودم، آنقدر نگران بودم نتونم تا چند وقت مانتو بخرم، همونی هم که عید خریده بودم نمیپوشیدم کهنه  نشه الان بهش فکر میکنم خندم میگیره

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
عزیزم الان تعادل و حفظ کن، مثلا سالی دو تا مانتو بخر قرار نیست با این خرجا خونه خریدنت به تعویق بیفت ...

دوره سختیه همش دعا میکنم خدا کمک کنه رودتر خونه دارشیم راحت بشم 

دوره سختیه همش دعا میکنم خدا کمک کنه رودتر خونه دارشیم راحت بشم 

ایشالله، ولی خدایی نکرده اومدیم شرایط یه جوری بود چند سال طول کشید نباید که این روزا رو به خودتون زهر کنید باید زندگی کرد

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
مبارکه عزیزم بعد خانه دارشدن سبک زندگیتون تغییر نکرد مثلا دستتون بیشتر باز باشه برای خرج کردن

عزیزم ما با وام گرفتیم. الان ماهی دو تومن قسط میدیم. با حدود ماهی یک و نیم زندگی میکنیم. ولی مهم اینه خونه داریم. سختیش 5 ساله

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
2706