2733
2734
واسه من اینجور شد

عزیزم

واسه خودمم همینطور گلم 

هفته پنج قلب نی نیم میزد

هفته ده خود به خود بدون دلیل سقط شد

دکترا میگن عادیه عادیه

ولی یه پیرزنی بهم گفت عامله سقطاتون سونوگرافی و موبایله 

بذارید کنار این بی صاحابارو

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
این مسئله هنوز از طریق علمی ثابت نشده گلم فقط یه فرضیس که امواج شاید در سقط جنین موثر باشن ولی به نظ ...

اثبات شد

تو امریکا یه رشته محسوب شده

سلامت امواج 

واقعا تاثیر مستقیم میذاره رو نازایی و سقط

اما یکی بدنش مقاومه

یکی مثل من و استارتر بدنامون سریع واکنش نشون میده

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این مسئله هنوز از طریق علمی ثابت نشده گلم فقط یه فرضیس که امواج شاید در سقط جنین موثر باشن ولی به نظ ...

فرضیه ای هست که تقریبا قطعیه

مقاله اش را تو خود سایت ام زدن و شاید چند سال طول بکشه و میلیونها جنین نابود بشه که به قطعیت برسه قانون علمی همیشه سالها طول میکشه اثباتش نمیشه گفت نه دوری نکنید مهم نیست چون فوق العاده عامل سقط هست

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
اثبات شد تو امریکا یه رشته محسوب شده سلامت امواج  واقعا تاثیر مستقیم میذاره رو نازایی و سقط ...

من تو هیچ سایتی ندیدم که نوشته باشه قطعیت داره من اوایل بارداریم میترسیدم و زیاد سرچ میکردم ولی تو همه سایتا نوشته بود که قطعیت نداره و فقط یه فرضیس 

زياد استفاده ميكردم اگه دستمم نميگرفتم بازم باز بود برنامه هاي آموزشي گوش ميدادم  آهنگ گوش ...

بدنت مقاومتش عالی بوده عزیزم ماشاء الله بهت باشه تو هر صدتا یکی مث تو میشه ولی به بقیه بگو دوری کنن

من تو هیچ سایتی ندیدم که نوشته باشه قطعیت داره من اوایل بارداریم میترسیدم و زیاد سرچ میکردم ولی تو ه ...

سایتای ایرانی؟؟؟😀

نمیدونم والا

اما تو امریکا تدرس میکنن که این امواج چین و از کجا میان و. چه تاثیری داره رو. بدن

چهارتا دکتر همین را گفتن عزیزم نمیدونم واقعا این وای فای لعنتی میترکونه خیلی شانس اوردی چند ساعت در ...

تقريبا زياد 

فقط اينو بگم من زمان مجرديم خيلي  از اينترنت و كلا موبايل استفاده نميكردم بخاطر درسم 

شايد اينم تأثير داشته 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
فرضیه ای هست که تقریبا قطعیه مقاله اش را تو خود سایت ام زدن و شاید چند سال طول بکشه و میلیونها جنی ...

بر فرض عاملش هم باشه چکاری از دست ما برمیاد ما نیایم نت به همسایه هم بگیم وای فلتو خاموش کن دو ونیم متر فاصلسس از طبقه اول تا دوم پس نمیشه گف امواج نداره یا تو خیابون راه بریم تو هرمغازه ایی به فای واس شماحتی اگه گوشیتو بندازی سطل اشغال بازم در معرض امواجی حتی تی ویی موج داره 

بدنت مقاومتش عالی بوده عزیزم ماشاء الله بهت باشه تو هر صدتا یکی مث تو میشه ولی به بقیه بگو دوری کنن

برعکس میگی به نظرم 😐تو هر صدتا یه نفر شاید بخاطر همین موجا این اتفاق براش بیفته اگه قرار بود بچه با امواج از بین بره روزانه میلیونها سقط جنسن داشتیم 

بر فرض عاملش هم باشه چکاری از دست ما برمیاد ما نیایم نت به همسایه هم بگیم وای فلتو خاموش کن دو ونیم ...

امواج گوشی خودت عزیزم باید دور باشه ازت

مثل پتجره کنار هواپیما که حتی صندلی کناری بشینی چقدر موثره در دوری از اشعه مضر چون نزدیک خورشیدی

به هرحال من قصد دعوا و مرافعه ندارم هرکسی خودش میتونه تشخیص بده مقاله نی نی سایت را ادرسش را میزارم

سایتای ایرانی؟؟؟😀 نمیدونم والا اما تو امریکا تدرس میکنن که این امواج چین و از کجا میان و. چه ت ...

دقیقا امواج وای فای عامل سقط هست 

حالا ایشون چرا میخواد اطلاع رسانی نشه نمیدونم واقعا چه انگیزه و هدفی داره؟

امواج گوشی خودت عزیزم باید دور باشه ازت مثل پتجره کنار هواپیما که حتی صندلی کناری بشینی چقدر موثره ...

وا😐گوشی خودت دور باشه میگم بقیه رو میخای چیکار کنی میگی هواپیما نمیدونم والا منکه  میگم  چرته وگرنه تو همین سایت هزارتا زن بارداره میخاس همشون سقط کنن من خودم صبح ک روشن میکنم وای فارو شب که میخام بخوابم خاموشش میکنم شکر خدا اتفاقی هم نیفتاده ولی دوستم با من باردار بود سه ماه اول که اصن کوشیش کلا خاموش کرد به بعدم نت نیومد اخرم ۵ماهگی زایمان زودرس کرد بچه هاش فوت شدن به نظر من همه چی دست خداس تا خدا نخاد برگی نمیافته 

2706