2733
2734

من ک هنو عروسی نکردم ولی دوستم هس راضیه برا دونفر آدم اول زندگی یه تخت هم کافیه.... 

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر زیاد رفت و آمد نداشته باشی خوبه.وگرنه فقط وقتی مهمون بیاد اذیتی.همش گره میخوری تو خودت

فال پاسور و تک نیت رایگان میگیرم براتون.درخواست دوستی بدین یا اینستا.ایدی اینستا fallkade_varagh 
2738
من ک هنو عروسی نکردم ولی دوستم هس راضیه برا دونفر آدم اول زندگی یه تخت هم کافیه.... 

اخه من دو تا بچه هم دارم دوتا اتاق داره ...میخوام بخرم....همش دودلم میگم ممکن بخرم بعدش پشیمون شم...م

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی  
اخه من دو تا بچه هم دارم دوتا اتاق داره ...میخوام بخرم....همش دودلم میگم ممکن بخرم بعدش پشیمون شم... ...

نه بخر شک نکن.. 

خودش ی سرمایه هس

فوقش بعدا پول میذاری روش ی خونه بزرگتر میخردو خوابه عالیه 

ی اتاق بچه ها یکی شما... 

شاد باشین ایشالا... 

من عاشق آپارتمانم حس امنیت میده ب ادم

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏
2706