2752
2734
عنوان

کک و مک

| مشاهده متن کامل بحث + 64241 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شمااین روش امتحان کردید ایااا؟؟منم چندتا لک دارم میخوام حتما امتحان کنم  چون دخترداییم خیلی تع ...

آره روی بینیم چندسال پیش یه آرایشگاه خیلی ادعاش میشه میخواست خوش هامو خوب کنه یه لک انداخت روپوستم

اونوکه زدی یکم تحمل میخواد میسوزه ،روش روغن بنفشه پایه زیتون بزنی زودتر شوزشش می‌خوابه من دوبار بافاصله یک ماه زدم 

https://www.aparat.com/v/FcKZt/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%84%DA%A9_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA_%D8%AF%D8%B1_%D8%B7%D8%A8_%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C_-_%D8%A2%DB%8C%D8%AA_%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87

همیشه ۱۸ساله هستم  
2731

[QUOTE=76261484]باید علتشو پیدا کنی یا فصلیه یا از معده و کبده  ماله من از معده و کبدمه کاسنی و روغن زیتون و غ ...[/QUOT

این کبد رو میشه با ازمایش خون مشخص کرد مشکل داره یا نه؟؟ اخه هفته دیگه ازمایش چکاپ دارم.

برا من نمیدونم از افتاب هست.دوران دانشگاه هم از مواد ارایش استفاده میکردم.ارث هم دارم.کلا همه دست به دست هم دادن..

[QUOTE=76261484]باید علتشو پیدا کنی یا فصلیه یا از معده و کبده  ماله من از معده و کبدمه کاسنی و ...

نمیدونم چکابش به چه صورته ولی من یه مدت چیزایی که کبدو صاف میکنه رو خوردم بهتر شد تو هم ی مدت امتحان کن اگه بهتر نشد دنبال گزینه های دیگه برو چون تغذیه سالم نه تنها ضرری نداره مفید هم هست 

اگه خوب نشد برو پیش متخصص پمادو صابون و امپول مخصوصی داره اگه اینم جواب نداد 

لیزر کن 

درمان لک و پیس | طب اسلامی | آیت الله عباس تبریزیان https://www.aparat.com/v/fyxus

نورت حتما طبیعی باشه کارخانه ای ها خوب نیست اطرافتون عطاری مورد اعتماد بگیرید

همیشه ۱۸ساله هستم  
نمک دریا یا با نمک معمولی هم میشه؟؟اخه شنیدم اینایی که نمک دریا میفروشن اصل نیستن.میگن نمک اصلیش سخت ...

بگردیدپیدامیشه نمک خیلی مهمه خانمی مراکز طب اسلامی معمولا دارن من خودم از دکتر روازاده میگیرم اگه باز خار خانمها نکن داری تبلیغ میکنی  

همیشه ۱۸ساله هستم  
بگردیدپیدامیشه نمک خیلی مهمه خانمی مراکز طب اسلامی معمولا دارن من خودم از دکتر روازاده میگیرم اگه با ...

چشم.حتما باید پیدا کنم و امتحانش کنم ممنون عزیزم بابت راهنماییت

2706