2752
2734
دوست جونا من شیش ماه پیش سقط داشتم ولی علتش رو نفهمیدم.تااینکه چند مدت پیش به خاطر ریزش موهام رفتم دکتر که برام سونو نوشت و بعد متوجه شدم که تخمدان پلی کیستیک دارم .میخواستم درمان رو شروع کنم که فهمیدم باردارم. حالا خیلی نگرانم .کسی هست بدونه این مساله دقیقا چه تاثیری بر روی جنین می گذاره!!! در این عارضه ترشح هورمون زنانه مثل استروژن و پروژسترون کم و ترشح هورمون مردانه مثل توسترون زیاد میشه.و شاید به همین علته که من ویار هم ندارم. می خوام بدونم که این مساله روی ضریب هوشی و رشدجنین تاثیر می گذاره یا نه!!!

خواهش میکنم کمکم کنید!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

البته شدت هر کدوم با هم فرق داره .اون دوستتون که دوقلو داره آیا ویار هم داشته یا نه! یه جا خوندم که مادرایی که ویار دارن بچه هاشون باهوش تر میشن!!! به خاطر همین آرزو دارم که ویار داشته باشم .البته شاید الان زود باشه.