2733
2739

دوستای گلم سلام..امیدوارم همه ی شما که آرزوی مامان شدن دارید جواب بگیرید..اونایی که اطلاع دارن لطفا بیایید و به همدیگه کمک کنیم جای دوری نمیره❤

کیا با وجود یه کیست ۵سانتی تو تخمدان یا pcoهستند یا اندومتریوما ‌.و اندومتریوز از خفیف تاشید هستند..برای درمان جز عمل راهی است..کسی با وجود این مشکل یعنی با داشتن کیست آی یو آی کرده❤❤❤❤❤❤

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

عزيزم براي كيست زير سه سانت كه رشد نداشته باشه

بله

من خودم اي يو اي شدم

ولي بالاي سه سانت ، با توجه به ذخيره تخمداني اصولا لاپراسكوپي بايد انجام شه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

1. گرما:

با توجه به کیست تخمدان، در شکم احساس درد می کنید، که گاهی باعث ناراحتی شما می شود بنابراین، از بین بردن درد بسیار ضروری است.گرما یکی از اولین نکات در مورد چگونگی خلاص شدن از درد کیست تخمدان است، به طور طبیعی شما باید برای مبارزه با درد شکم ناشی از کیست تخمدان اعمال کنید.گرما می تواند به کاهش کرامپ های عضلانی و همچنین شکم درد کمک کند.

در اینجا دستورالعمل ساده ای برای شما وجود دارد:

روش 1:

یک بطری را آماده کنید ، بطری را با آب گرم پر کنید و درب آن را بطری را ببندید.

بطری داغ را روی شکم و لگن پایین قرار دهید.

آن را تا 15 دقیقه بر روی ناحیه باقی بگذارید.

روش 2:

یک بالش زیپ دار آماده کنید ، مقداری برنج را در بالش بریزید وسپس بالش را ببندید.

آن را در مایکروویو برای چند دقیقه قرار دهید.

حالا بالش گرم را روی شکم بگذارید تا درد را کاهش دهد.

2728
عزيزم براي كيست زير سه سانت كه رشد نداشته باشه بله من خودم اي يو اي شدم ولي بالاي سه سانت ، با تو ...

عزیز دلم من کیستم فکر کنم ۵سانت اما دکترم گفته سیکل آیو آی شروع کن اولین سونو گرافیم این برج..برج قبلی هم شروع کردم که متوحه کیست شدن این ماه ازمایش c 125دادم و سونوی داپلر دادم اما نمیدونم چرا دارویی ندادن 

من داخل تخمدان راستم بود عمل کردم

عزیزم نمیدونم چرا شانس من هیچ کاری نمیکنن فقط یه ورق قرص ال دی دادن بهم که اون برج خوردم سر وقتمم پری شدم منظم اما درد و علاعمی ندارم مو زاعد ندارم لکه بینی ندارم اما نه میگن عمل نه میگن قرص

عزیز دلم من کیستم فکر کنم ۵سانت اما دکترم گفته سیکل آیو آی شروع کن اولین سونو گرافیم این برج..برج قب ...

اصولا بعد تشخيص، يكي دو ماهي قرص ضد بارداري ميدن، تا ببينن سايز كيست چطور ميشه

بعد وارد سيكل ميشن

ميتوني يه بار انجام بدي

ببين چطور ميشه

ان شاالله شرايط برات خوب پيش ميره

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2738
اصولا بعد تشخيص، يكي دو ماهي قرص ضد بارداري ميدن، تا ببينن سايز كيست چطور ميشه بعد وارد سيكل ميشن ...

ممنون از محبتت ..مرسی که با صحبت مرحم دردای ما دلشکسته ها میشین روحیمون واقعا بد شده..برج پیش یه ورق ال دی دادن خوردم اما دیگه ندادن سونو داپلرم شدم گفتن یه کیست داری سمت راست تقریبا بزرگ برو آز بده بیا ببینیم چیکار باید کنیم جواب گرفتم انگار دارو ندادن برای کیست که گفتن بیا سونو

عزیزم نمیدونم چرا شانس من هیچ کاری نمیکنن فقط یه ورق قرص ال دی دادن بهم که اون برج خوردم سر وقتمم پر ...

اگر درد نداری نمیخوادعمل کنی.من از شدت درد عمل کردم.ولی اگر به تاخیرهم بندازی عملت رو ممکنه جاهای دیگه روبگیره.هیچ دارویی هم نداره که بخوان قرصت بدن

اگر درد نداری نمیخوادعمل کنی.من از شدت درد عمل کردم.ولی اگر به تاخیرهم بندازی عملت رو ممکنه جاهای دی ...

فعلا دردی ندارم گاهی اوقات زیر دلم دل میزنه تیر میکشه ایشالا خیره فعلا این ماهای با ارزشم داره میگذره دکترا بیخیالن

ممنون از محبتت ..مرسی که با صحبت مرحم دردای ما دلشکسته ها میشین روحیمون واقعا بد شده..برج پیش یه ورق ...

غصه نخور

من زماني كه فهميدم، از ترس و اضطراب كل سيستم بدنم بهم ريخته بود

فكر ميكردم از كيست كه اين حالتهارو دارم!!!!

تا اينكه شرايط روحيم بهتر شد! نه از درد خبري بود نه لكه بيني!!! ( همش تحت تاثير تلقين و استرس بوده)

هنوز بچه ندارم

ولي تحت نظر هستم

اين ازمايشات رو هم سالي يكبار ميدم

غصه نخور من زماني كه فهميدم، از ترس و اضطراب كل سيستم بدنم بهم ريخته بود فكر ميكردم از كيست ك ...

خدتروشکر ایشالا زود یه نی نی بیاد تو بغلت❤❤❤❤❤❤