2733
2739
معمولا طبقه یکی مونده به اخر بیشترین قیمت( به علت نور گیری و نداشتن مشکلات پشت بام) و طبقه اول کمتری ...

دقیقا درسته عزیزم👏👏👌👌

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
ازهمه نظر  اولین طبقه ساختمون کلاخوب نیست  بقیه ازفاضلاب اشپزخونه استفاده کردن کف اشپزخو ...

عزیزم ان شالله امضات عملی بشه و از این خونه بری یه خونه خوب

من اگر پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود،بشارتم آزادی، و معجزه ام خندان کودکان...نه از جهنمی می ترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم....تنها می آموختم، آزاد اندیشیدن و انسان بودن را(چارلی چاپلین)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌دونم معمولا میگن متری حساب میکنن دیگه ولی کلا به نظرم سلیقه ای هست

یکی آخر دوست داره میگه کسی بالاسرم نیست راحتم

یکی اول دوست داره میگه آسانسور خراب بشه راحتم هر چی هم بچه هام بازی کنن کسی اعتراض نمیکنه

ما خودمون آخر هستیم

2728
ما طبقه اولو خریدیم که😣😣😣😣😣😣😣

حالا ایشالله که این مشکلات برای شما نباشه

ولی اینجاهم  بقیه بچها هم با من هم نظرن😮

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
ازهمه نظر  اولین طبقه ساختمون کلاخوب نیست  بقیه ازفاضلاب اشپزخونه استفاده کردن کف اشپزخو ...

تازه طبقه اول اصلا نمیتونی پرده رو بکشی و پنجره رو باز کنی تا ته خونه ادم معلومه

2738
ماام باید بریم چهارم..خوبه یعنی؟

من طبقه ۷زندگی میکنم😐والا خیلی ام خوبه انقد حال میده..سکوت محض..ساختمون کلا ۹طبقه ست

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
این سوسکو خوب اومدی آره من سوسکم نداره چی بشه سالی یکی

واقعا

من ۲ساله طبقه سوم ساکنم یبار فقط یه سوسک دیدم 

اونم در تعجبم چجوری سه طبقه رو کوبیده اومده بالا😂 تو دلم تحسینش کردم

پس برو چهارم ویو طبقه چهارم بازم از طبقه اول بهتره و سر و صدا کمتره 

ویو ی خاصی که نداره تو کوچست..ازنظره قیمتی فکرمومشغول کرده

❤برای سلامت تو دلمیم یه صلوات میفرستی؟❤

طبقه اول خوب نیست حتی خونه آسانسوردار

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706