2752
2734
فرقشون چیه کارشون چیه.مامانم ارام پز داشت خداشاهده من دس ب اشپزی و ظرف کاسه نمیزدم خونه بابام الان ن ...

اخ اسمشون روش هس ديگه

من أرام پز دارم ولي اصن به دردم نميخوره

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ممنون پس زودپز میخرم

اره عزيزدلم

زود پز بهتره

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2731

این دوتا اصلا هیچ ربطی به هم ندارن و کاراییشون کلا فرق داره

پلوپز چند کاره بگیر آرام پز هم داره

زود پز هم که باید بگیری

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان💕 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💕این هم نفسی، چه حس و حالی دارد💕در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
زودپزتو بده بمن😂

در مواقع اضطراری به دردم میخوره خواهر ..یکبار یه مهمون ساعت 7 شب زنگ زد داریم میایم ساعت نه در خونه بود همین زودپز به دادم رسید قورمه سبزی پختم عالی 😋😋خدایی هر جا میرید به موقع خبر بدید 😩😩

بوش یه پلو پزی زده وارد بازار کرده چند وقته هم پلو پز هم زود پز هم ارام پز هم کیک پز هم بخار پز هم چند تا کار دیگه از اون بخر آرام پز اسمش روشه دیگه بیشتر برای کارمنداست زود پزم هم استفاده اش بیشتر مخصوصا برای مهمونیا یهوویی

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
وای دیوونه امضات😂😂😂

باور کن یکی بهم گفت شوگل دیگه به سوگول قانعم 😅😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))