2733
2734
به دکترتون گفتید احساس می کنید حالتون بدتر شده؟  معمولا بعد از یکماه باید احساس بهتری کنید. به ...

بعله هر ماه میرم پیشش هردفعه هم میگم داروهارو عوض میکنه میگه حالت بهتر میشه ولی هیچوقت نشده 

اصن من ادمی بودم خنده از رو لبم کنار نمیرفت ..از وقتی ازدواج کردم اینجور شدم

بعله ...و خیلی هم با همسرم مشکل دارم 

وقتی دونفرجفت هم نیستن هردودرعذابن.منم باهمسرم خیلی مشکل دارم اتفاقا بعدازدواج افسردگی گرفتم حالتهای عحیبی توتنهایی وبعداحتی توجمع بهم دست میدادکه تاحالا تجربه نکرده بودم بعدزایمان بدترشدم شوهرم فوق العاده خسیس وبداخلاقه دیپلم داره ولی بیسوادکاملا 

بخاطرحرفهای سیاسی قطع کاربریم کردن ازرو نرفتم بازم اومدم خخخخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی دونفرجفت هم نیستن هردودرعذابن.منم باهمسرم خیلی مشکل دارم اتفاقا بعدازدواج افسردگی گرفتم حالتهای ...

واقعا درکتون میکنم ....خیلی لجبازی میکنه باهام ...ینی به معنایی واقعی اذیتم میکنه .. فقط میگم بچه دار نشم کفره ولی میگم کاش نازا باشم

بعله هر ماه میرم پیشش هردفعه هم میگم داروهارو عوض میکنه میگه حالت بهتر میشه ولی هیچوقت نشده  ا ...

پیش مشاور هم میرید؟

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2728
بله ...متاسفانه دلسوز نیستن بعضیا هی از این روانشناس به اون روانشناس پاسم میدن ...ههه

چقدر بد. کاش میشد سراغ بگیرید ببینید مشاور بهتری پیدا میشه. مثلا همینجا از خانمهایی که همشهریتون هستند.

سعی کنید خودتون به خودتون کمک کنید. کتابهای روانشناسی بخونید. پیاده روی هم خیلی کمک کننده است. 

چقدر بد. کاش میشد سراغ بگیرید ببینید مشاور بهتری پیدا میشه. مثلا همینجا از خانمهایی که همشهریتون هست ...

ورزش میکنم و هر کاری میکنم نمیتونم اصن نمیشه که بشه 

نمیدونم بعضی وقتا فک میکنم تیمارستان بهتره برم اونجا ارامش دارم

ورزش میکنم و هر کاری میکنم نمیتونم اصن نمیشه که بشه  نمیدونم بعضی وقتا فک میکنم تیمارستان بهتر ...

شما که خیلی جوونید. نباید انقدر نا امید باشید.سعی کنید مشکلاتتون را با همسرتون حل کنید مثلا با مراجعه به مشاور خانواده. 

اگر همه راه ها را رفتید و می بینید واقعا نمی تونید با هم زندگی کنید و دارید آسیب می بینید جدا بشید. بعد برید دنبال ادامه تحصیل یا یک هنری که بتونید برای خودتون درآمدی داشته باشید. 

2740

[QUOTE=76097867]شما که خیلی جوونید. نباید انقدر نا امید باشید.سعی کنید مشکلاتتون را با همسرتون حل کنید مثلا با مراجع بعله مشکل اصلیم با شوهرم خیلی باهم جر و بحث میکنه و کارای بچگانه که من متنفرم ....جدید دست بزن پیدا کرده واقعا هر کاری میکنم نمیتونم فراموشش کنم از اون شب به بعد هی حالم بدتر میشه....بعله اخه با ۱۸ سال سن خیلی بی انصافی از زندگیت خسته باشی

[QUOTE=76097867]شما که خیلی جوونید. نباید انقدر نا امید باشید.سعی کنید مشکلاتتون را با همسرتون حل کن ...

خیلی سخته...خانوادت می دونند مشکلاتت را؟  حمایتت میکنند؟

بعله ..میدونن حمایتم میکنن ...ولی کسی از درون اون یکی خبر نداره 

چی بگم...همسرتون تا مشکل را درک نکنه و خودش نخواد خودش را تغییر بده اوضاع همینه. پس اگه امکان جدا شدن ندارید، سعی کنید زیاد باهاش جر وبحث نکنید و حساسیتتون را کم کنید تا کمتر لطمه بخورید...

چی بگم...همسرتون تا مشکل را درک نکنه و خودش نخواد خودش را تغییر بده اوضاع همینه. پس اگه امکان جدا شد ...

متاسفانه بله درک نمیکنهه...واقعا هیچ جر و بحثی ندارم ولی حودش پاپیچم میشه

متاسفانه بله درک نمیکنهه...واقعا هیچ جر و بحثی ندارم ولی حودش پاپیچم میشه

امیدوارم خودش زودتر متوجه اشتباهش بشه و خودش را اصلاح کنه. شما هم تا اونموقع مراقب خودت باش و پیگیر درمانت باشدحتما. فقط تا موقعی که اوضاع درست نشده به هیچ وجه باردار نشو. چون بر خلاف اون چیزی که بعضی ها معتقدند بچه مشکلات زندگی را حل نمی کنه بلکه پیچیده تر هم می کنه...

2706