2752
2734
عنوان

جشن ها و مراسم نی نی های دی و بهمن 90

| مشاهده متن کامل بحث + 178541 بازدید | 4253 پست
سلام به ستی عزیز خوبی عسل دخمل کوچولت ماشاءالله گلی شده برای خودش من پارسال تولد رنگین کمونی گرفتم وهنوز طراحی اش رو دارم اگه خواستی برات بذارم البته گفتی که زنبوری می خوای خوب اگه کسی خواست براش می زارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست جونیا از استقبالتون ممنونم ......
سمی جونم مرسی عزیزم لطف داری .... اگر محبت کنی و فایل هات رو بذارید هستند کسایی که حتما ازش استفاده میکنن .......
من کارها رو از اینجا گرفتم ... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=223810&PostID=12883287#12883287

رژین جان لیست کارهات رو بذار ما هم استفاده میکنیم ........ منم تصمیم دارم برم سها ولی هنوز همسری نتونسته یه تایم مشخص کنه ...........
عسل جونم مرسی منم دلم برات تنگ شده ........ احتمالا جمعه کامی رو میزنم زیر بغلش تا ببره درستش کنه

شیواز جان انشاله تولد خوشگلی بگیری .. عکس تزئین هم خیلی قشنگ بود ...... من برا مهمه که توی اولین تولد ایلی بابا و مامانامون و عمه ها و دایی هاش و یه دونه مامان بزرگ من و همسری که البته بینمون مشترک هست هم حضور داشته باشن ....... برای همین احتمالا جشنش رو شهرستان و خونه مادر همسری میگیرم ....... تا ببینم چی پیش بیاد
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
من هنوز موندم که مهمونی رو فقط خانم ها رو دعوت کنم به صرف عصرونه یا شام بدم و خانوادگی دعوت کنم !!!!!!!!!
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
به تولد دسته جمعی در تهران فکر کردید.یه جاییی مثل سرزمین عجایب یا همچین جایی
ستی جون اولین تولد توی محیط بیرون واسه بچه سخت میگذره یه کم...البته واسه دختر خودمو میگم چون بشدت بتازگی به غریبه ها واکنش نشون میده و میچسبه بمن..بنابراین اصلا بهم خوش نمیگذره
لیست من تقریبا اینه ..چون توی کاغذ نوشتم میگم تقریبا
لباس دخترم
لباس خودم
شام تولد
تزیینات تولد
پذیرایی از مهمونا
اتلیه و عکس
از بابت تزیینات تولد خیالم راحته چون به اشناسفارش دادم بنابراین خودم کار زیادی ندارم . ( خیلی دوست داشتم که خودم انجام بدم چون فتوشاپ و خیلی عالی بلدم و کارم طراحی سایت و گرافیک بود) اما اجراش برام سخت بود و چون اینجا دست تنهام وقت زیادی میبرد)
سعی کردم یه تم ساده و خلوت برای سال اولش انتخاب کنم
اگه بخواین لیست چیزایی که سفارش دادم رو براتون بزارم
آخی چقد مهمونای من کمن
آخه ما از هر دو خانواده دوریم
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
اسیه جون تولد سال بنظرم من البتهههه هرچی کمتر بهتر..البته هر کس شرایطش فرق می کنه من چون دخترم خیلی غریبگی میکنه و خانواده ام اینجا نیستن میگم. البته قراره مامان و بابام فقط بیان
اگه میخواستم شمال بگیرم باید حداقل 40 یا 50 نفر دعوت میکردم اونم فقط زنونههههههه
رژین جون من چون مامانم اینا نمیتونن بیان بدجنسی میکنم و به خانواده همسری هم نمیگم
از زور دلم
اونا خیلی بهمون نزدیکترن تا مامانم اینا
واقعا هم درست میگی سال اول چون هنوز کوچیکن خیلی غریبی میکنن
نیاز هم همین طوریه...به قول شما بهتره که تعداد کمه

کاش لیست چیزایی که سفارش دادی هم بذاری؟
راستی تولد دخترت ماهت کی هست؟
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم

نی با تزیین تم تولد

پرچم برای تزیین غذا با تزیین تم تولد بسته 6 عددی – خلال کوتاه گرد

پرچم برای تزیین غذا با تزیین تم تولد بسته 6 عددی – خلال بلند

کارت تشکر به شکل تم با تزیین و... عکس کودک به صورت آویز

گل کاغذی بزرگ

پرچم ( ریسه ) هپی برتدی –برجسته

پرچم ( ریسه ) نام کودک –برجسته – همراه با عکس کودک

خوش آمدگویی با نام کودک و عکس با تزیین تم

پاکت کاغذی با تزیین برجسته تم تولد

جعبه پاپ کورن با تزیین تم

تاج تولدبا طرح برجسته و مناسب با تم تولد واسه دخترم

کلاه تولد بدون دوره واسه مهمون کوچولوها

حلقه دستمال سفره با تززین تم

شکلات با طرح تم

عدد تولد به همراه آویز تم

بیسکوییت با روبان و پلاستیک و لیبل نام کودک – ( با چوب 400 اضافه میشود )

جعبه دستمال کاغذی با تزیین تم

کارد و کفگیر کیک با تزیین تم

دفتر یادگاری با عکس کودک – 30 برگ

دختر منم 12 بهمن تولدشه یکسری از وسایلش رو از لباس کودک میخوام بگیرم به نظرم کارش عالیه اینم sسایتش تم من زنبوریه
http://babytip.blogfa.com/category/2
گروه نارنجی : وزن ۶۱:۴۰۰ ، هدف ۵۰،قد :۱۵۸ ، شروع : سه اسفند ۱۴۰۱
2706