2737
2739

دوستان کسی بوده از طریق موسسات کاریابی کار پیدا کرده باشه چطوره بوده

اگر كسي را دوست داري، به او بگو. زيرا قلبها معمولاً با كلماتي كه ناگفته مي‌مانند، مي‌شكنند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بله خواهر زاده من از طریق موسسه کاریابی کار پیدا کرد

چطور بود کارش خوب بود مرتبط با رشتهمحیط شغل و حقوقش چطور بود

اگر كسي را دوست داري، به او بگو. زيرا قلبها معمولاً با كلماتي كه ناگفته مي‌مانند، مي‌شكنند 
بله  اما همه جا بايد يه اشنا داشته باشي

من دیروز واسه کارای بازنشستگی پدرم رفتم یه موسسه دیدم نوشته کاریابی دیگه رشته مو پرسید گف مدارکاتو بیار الان پدرم زنگ زدن گفتن فردا برم واسه کار  تعجب کردم

کاریابی فرهیختگان دانشگاه ثبت نام کردم تو مشهد  خیلییی مسخره و الکیه  فقط یکی دو بار بهم ...

جایی هم معرفی شدی واسه کار

2740
چطور بود کارش خوب بود مرتبط با رشتهمحیط شغل و حقوقش چطور بود

بله با رشته تحصیلیش ارتباط داشت حقوقشم که همه شرکت‌ها اولش وعده بیمه و اضافه حقوق رو میدن ولی بعدش خبری نیست حقوقش حدود یک میلیون بود که بعد چن ماه یه مقدارش رو به بهانه بیمه کم کردن بعد هم که بخاطر رقابتی که بین کارمندا بود همه زیرآب هم رو میزدن استرس کار هم زیاد بود بعد یکسال از اون شرکت اومد بیرون گفت اصلا به استرسش و دور بودن محل کار و صبح تا شب سرکار بودن نمی ارزه الان سرش رو با کلاس نقاشی گرم کرده