2733
2739
عنوان

اونایی که بچه بیش فعال دارن یا میتونن بیش فعالی روتشخیص بدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 63 پست

دختره منم دو سال نیم اش هست از دیوار بالا میره خیلی شیطونه همش دنبال بازی هست بهترین کاری که دوست داره بوف رفتن هست با اسباب بازی جدید فقط روز اول بازی میکنه روز دوم نه 

بچه شما هم شیطونه مثل دختر من

عاشق‌ِ ِآرامش ِ إسمتَم خُـــ ــــدا.......
ریتالین داده وای خیلی اعتراض شدبهم که چرا این دارو رو دادم به بچم

فکر می کنین پزشک متخصص توی اون ۷ سال دوره عمومی و ۳ سال تخصصش که هرروز با مریض و دارو و درمان ارتباط داره صلاح بچه تونو بیشتر میدونه یا خاله و عمه که منبع اطلاعاتشون تل گرام و اینستاگرامه؟

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمال داره که بیش فعال باشه اینو دکتر تشخیص میده دختر من خیلی محتاطه کار خطرناک نمیکنه خوابش هم خی ...

خب اگه ارومه ومشکلی نداره چرابردیش دکتر برای بیش فعالی اگه خطروحس میکنه وخواب وخوراکشم خوبه؟؟

ریتالین داده وای خیلی اعتراض شدبهم که چرا این دارو رو دادم به بچم

تا جایی که من دیدم ریتالین رو برای توجه تمرکز و پرخاشگری هم میدن 

لطفا به کسی نگین خودتون و بچه تون دارو چی میخورین تا اونها هم توی دلتونو خالی نکنن ! چه کاریه آخه همه چیزو میگین 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2731

کلینیک بوجیکا مخصوص درمان بیش فعالی هست کافیه کلمه بوجیکا رو تو گوگل بنویسین اینتر آدرس سایت میادش . سایت جایروس هم خیلی معروفه و کلی درمانگر پرتجربه داره

نوروفیدبک خوبه+ با طب سنتی در مجتمع ابوالفضل تقاطع بلوار مرزداران و اشرفی اصفهانی (از بیرون درب مترو صادقیه با ون یا تاکسی) توسط دکتر شهلا اسدزاده دارو میدن بیش فعالی درمان میشه. برای بچ های از اقوام امتحان کردیم خیلی جواب داده.

بیش فعال نیس تا اونجایی که میدونم بیش فعالا پونصد بار میوفتن اما بازم همونجا میرن شما میگی یبار افتاد دیگه نرفت طفلی بعدم میگید ساعتهاخودش بازی میکنه فک نمیکنم باشه آخه یه فامیلمون پسرش بیش فعاله اونم جزئی مثلا اما اصلا نمیتونه بشینه

خب اگه ارومه ومشکلی نداره چرابردیش دکتر برای بیش فعالی اگه خطروحس میکنه وخواب وخوراکشم خوبه؟؟

من نگفتم ارومه گفتم محتاطه

من از دو سه سالگیش شک کرده بودم که بیش فعاله چون خیلی ورجه وورجه میکرد نمیتونست یه جا بشینه پای تلویزیون نمی نشست تا اینکه کلاس پیش دبستانی معلمش گفت تمرکز نداره و تو کلاس نمیتونه سر جاش بشینه بردم دکتر ریتالین داد الان که کلاس اوله درساش عالیه تو کلاس هم میشینه البته با قرص

2740

[QUOTE=75940020]من نگفتم ارومه گفتم محتاطه من از دو سه سالگیش شک کرده بودم که بیش فعاله چون خیلی ورجه وورجه میکرد ن ...[نمیشست؟؟

یعنی حتی برای بازی هم که شده اصلا نمیشست؟؟پسرمن من میشینم فیلم میبینم اونم بی سروصدا میبینی نشسته داره فیلم میبینه وحتی کارتون مورد علاقه اش هم نگا مبکنه

من حتی یمدت پسرمو گذاشتم مهد مربیش هم معتقدبود که بیش فعال نیست گفت بعیدمیدونم بیش فعال باشه  چون به حرفمون گوش میده  گفت فقط شیطون وپرانرژیه ولی کاملا گیج شدم نمیدونم هست یانیست؟؟

2706