2737
2734

سلام دوستان من تازه ثبت نام کردم.من روز ۲۷پری ام روز ۱۵ام فولیکول۲۴داشتم رابطه داشتم روزهای قبل وبعدش هم همینطور..روز ۲۵ ام که نزدیکی داشتم لکه دیدم بنظرتون بیبی چک بزنم یا زوده?واینکه لکه نگرانم گرد ممکنه باررار نباشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما من ۳۶ روز از روز اول پری قبلیم گذشته الان درست نشون میده به نظرتون؟30امین روز انجام دادم منفی بود ولی هیچ علایمی از پریود شدن ندارم،کمر درد دارم و خیلی خستم

2731

وای الان بعد چند سال به سر به این تاپیک زدم چقدر حسرت بچه دار سدن داستم .خدارو سکر بعد ۲بار سقط بچم رو به دنیا اوردم البته با کلی مکافات بارداریمو گذروندم و خدارو سکر الان پسرم ۲سالو ۶ماه داره و بغلم خوابیده 🤗🤗🤗⚘⚘⚘قسمت همه اونایی که میخوان بسه الهی 

سلام بچه‌ها خوبین من ۴روزه اقدام ب بارداری کردم امروز صبح بیبی زدم منفی شد😔امکان داره باردار نشده ب ...

مگه ماکروفره ؟

«...من تمام تلاشم را کردم و تمام زبان های دنیا را یاد گرفتم اما چه کنم که هیچ کدام برای توصیف کردن تو کافی نبود ...✨🦋»
2740
چند روز دیگ باید امتحان کنم؟؟

موعد پریودت روزی که باید پریود بشی تو چهار روز که اسپرما هنوز حتی نرسیدن اون بالا

«...من تمام تلاشم را کردم و تمام زبان های دنیا را یاد گرفتم اما چه کنم که هیچ کدام برای توصیف کردن تو کافی نبود ...✨🦋»
میگن بعد از ۱۰یا ۱۴ روز انجام بدی مشخص میکنه درسته یا ن؟؟

چهارده روز اگه مطمئتی دقیقا روز تخمک گذاریت اقدام کردی که میشه نزدیکای موعدت

موعد پریودت روزی که باید پریود بشی تو چهار روز که اسپرما هنوز حتی نرسیدن اون بالا

عزیزم اسپرم در کمتر از ۱ سلعت میرسن گردنه رحم و وارد میشن اگر دم اسپرم سالم باشه و تحرکش خوب باشه و محیط رحم لغزنده باشع

عزیزم اسپرم در کمتر از ۱ سلعت میرسن گردنه رحم و وارد میشن اگر دم اسپرم سالم باشه و تحرکش خوب باشه و ...

منظورم به این بود که خیلی زوده هنوز 

خانما من دورم ۲۸روزه بوده و‌همیشه قبل پریودیم یکی دو روز قبلش لک میدیدم ولی الان دوروزه گذشته هیچی و اینکه بیشتر اوقات دل درد دارم انگار شدید نیس و کمر درد و گاهی زیر شکمم درد میکنه هیچ علامت دیگه ای ندارم ولی میترسم بی بی چک بزنم ناامیدبشم کسی بوده با این علاعم باردار بوده باشه؟واس منی ک قبلا لک میدیدم الان هیچی خیلی تعجب اوره مثلا میشه ادم سرماخورده باشه اینجوری بشه همیشه هم دقیق بودم

2706