2733
2734
بعدش اصلا درد نداره گلم؟؟

واسه من یه ربع بعد از عمل شروع شد ولی حین عمل اصلا درد نداره هیچ.ی نمیفهمی فقط چشمات بازه اصلا متوجه نمیشی ولی بعدش خب سوزش و درد داری ولی با مسکن حل میشه و اگر بتونی بخوابی خیلی خوبه بیدار بشی دیگه راحتی دنیا گلستون شدن

این زمونه با روحیه من سازگار نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ مدت بعد دیگه اینهمه نگرانی تموم میشه؟؟درد داره؟؟

تقریبا یه دو هفته مراعات میخواد.ارایش که اصلا حتی تا سه چهار ماه دکتر هم گفت فقط چشم رو ارایش نکن.ولی ماه اول حتی کرم هم بزنی بو بده برای چشم بده چون زخمه تا شش ماه قطره باید بندازی تا خوب شه بهرحال با لیزر تراش میدن قرنیه رو

حالا ما گرگ شدیم اشتباه کردیم ولی از یه گرگ بارون دیده به شما یه نصیحت،یعنی گرگ هم شدین جهنم بشین ولی این تن بمیره،جون هر چیو هر 
2731

ممنونم بچه ها جوابمو دادین.

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
یا ابرفضل

شما قرص مسکن بخور هیچی نمیفهمی من نمیتونستم بخورم نترس حتی اگه درد داشته باشه صدبار دیگم میرم چون ارزش داره به خدا

حالا ما گرگ شدیم اشتباه کردیم ولی از یه گرگ بارون دیده به شما یه نصیحت،یعنی گرگ هم شدین جهنم بشین ولی این تن بمیره،جون هر چیو هر 
2740
من دلم میخواد لیزر کنم میگن نمیشه شماره چشم حتما باید 4باشه 

بارداری و شیر دادن به بچه که اصلا عمل نمیکنن.انشالله فارق بشی بعد دوسال عمل کن راحت شی از عینک.😊

بارداری و شیر دادن به بچه که اصلا عمل نمیکنن.انشالله فارق بشی بعد دوسال عمل کن راحت شی از عینک.😊

بارداری عمل نمیکنن ولی شیر دهی اگه بچه بالای یک سال باشه که کمتر شیر بخوره عمل میکنن

والا. یه خانومه اینجا با بچه سه ماهه عمل کرده بودج

میشه یه صلوات برای ظهور اقا بفرستی ممنون دوستم

نه عزیزم امضام نوشتم امیدوارم انشاالله این ماه واقعی بشه ،بازم خیلی ممنونم از راهنماییت 

خدایا به هرکس که آرزوی فرزند داره فرزندی عطا کن ،واسم معجزه شد شکرت مولا
نه عزیزم امضام نوشتم امیدوارم انشاالله این ماه واقعی بشه ،بازم خیلی ممنونم از راهنماییت 

الهی بیا بغلم منم ده ساله منتظرم انشالله به زودی مادر بشی 😊😚😙

2706