2733
2734
عنوان

بارداری با کیت تخمک گذاری

| مشاهده متن کامل بحث + 7006 بازدید | 19 پست

من 25 ابان پاک شدم و اقدام داشتم باید18 اذر پری میشدم که فعلا نشدم.دو روز پیش بی بی چک گذاشتم منفی شد بعضیا میگن شاید لقاحم دیر بوده و زود گذاشتم همه علایم بارداری رو دارم(زیر دلم سفته گاهی تیر میکشه سینه درد دارم کمردرد پادرد ...) ولی شنبه میرم از بدم از این بلاتکلیفی در بیام خسته شدم یه چی میشه بلخره دیگه ولی امیدوار نیستم اصلا خول شدم دیگه هی فال حافظ و فال شیخ بهایی میگیرم گاه میگن حامله ای گاه میگن نیستی

کیت واسه من درست نشون نمیداد دو روز هاله کمرنگ مینداخت دو روز بعد هیچی باز دوباره چند روز دیگه هاله مینداخت باز چند روز دیگه هیچی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام .من از روز ۴ پریودی قرص لتروزول مصرف کردم و روز ۱۰ ام رفتم دکتر گفت تخمک سمت چپ ۳۰ و راست ۱۸ هستش روز ۱۱ام و ۱۲ ام نزدیکی داشته باش .من شب ۱۱ام کیت تخمک گذاری زدم منفی بود.این یعنی تخمک ازاد نشده.چیکار باید بکنم

آره فقط دو تا خط پررنگ شد اقدام کردم بعد که پایینی کم رنگ شد دیگه اقدام نکردم فقط دو شب پررنگ بود&nb ...

هردوشب رواقدام‌ کردی

درتاریخ ۱۳۹۹٫۹٫۹ انشالابهترین اتقاق زندگیم خواهدافتاد🌹کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو😀
2731
انشالله باردار میشی منم با کیت باردار شدم پسر دارم یکشنبه ام سز میشم انشالله

عزیزم یادته چه روزایی اقدام داشتی؟

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....