2733
2734
ببینید اصلا بیهوشه...یه لحظه آب میاد تو گلوش بیدار میشه باز میخابه

پسر من هر نیم ساعت بالا میاورد بعدش مه معدش هیچی نبود اب خالی بالا میاورد صبح ساعت شش بردمش بیمارستان‌بعد اون تازه اسهالش شروع شد و تب کرد ،بعدش معلوم شد ویروسه همه‌با یه امپول خوب میشدن اونجا اما پسر من چون ضعیف بود ویروسش بد بود بستریش کردن با سرم و انتی بیوتیک تبش کنترل ش 

به شیوه خودت زندگی کن ، اینجا حتی پشت سر خدا هم حرف میزنن😘😘
ببینید اصلا بیهوشه...یه لحظه آب میاد تو گلوش بیدار میشه باز میخابه

ای وای😑چه دلی داری نشستی اینجا

پاشو زنِ حسابی یه موقع آب بدن بچه تموم میشه

نشستی میگی بیهوشه؟؟؟؟؟؟

پاشو ببر بیمارستان

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دهتر پاشو ببرش بیمارستان

آخه امروز زود بیدار شد ظهر نخوابید،بازی هم زیاد کرده از کمبود خواب بیدار نمیشه،الان یکم بهتره فعلا نیاورده بالا،اگه یک بار دیگه بیدار شد میبرمش حتما،

2731
آخه امروز زود بیدار شد ظهر نخوابید،بازی هم زیاد کرده از کمبود خواب بیدار نمیشه،الان یکم بهتره فعلا ن ...

آب بدنش کم نشه بچه ها چون وزنشون پایینه حساسترن

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
دیگه بیدار نشد،اگه بالا نیاورد باز هم ببرم دکتر ؟منظورم صبحه؟

اگه مسموم شده با شه یا ویروس گرفته باشه یه دارویی باید بخوره که خوب بشه مثل ادم بزرگا

ا

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

شربت آندانسترون خیلی خوبه سریع قطعش میکنه دکتر دخترم همیشه براش تجویز کرد خدا کنه هیچ بچهای مریض نشه ان شالله واقعا ادم اسایش و ارامشش نمیمونه الان دخارم دماغش کپه فک کنم سرما خورده باشه که دماغش کپه خیلی ناراحتم 

برای سلامتی شوهرم و دخترم صلوات
آسی دخترت چطوره ره؟

ممنونم عزیزم خدا رو شکر بهتره، بعد از ظهر اشتهاش باز شد کمی غذا خورد بیشتر خواب بود.وقتی میره دستشویی اسهال هست اگه خوب بشه دیگه خیالم راحت میشه.