2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با آسانسور رفت و آمد کنین نبینیدشون

نداریم. گفتم تو پستای دیگه. کلا خانواده شری هستن. اگه پول داشتیم نمی موندیم بخدا. موضوع اینجاست سه تا مریض تو دستمونه. ارامش می خواییم کاری هم با کسی نداریم. اومده تمام شیشه ها رو شکسته نورگیر رو. کاملا بارون میاد داخل مشما گذاشتیم. مشما رو هم پاره کرده.. ۱۴ساله ایزوگام نشده سقف داره خراب میشه این واحد اجازه نمی ده. 

2731
من مجردم خونه پدریه. پدرم یکساله بیمارن. جواب؟؟؟؟اصلا نمی شه باهاش حرف زده. خیلیییی ادم بد دهنیه.&nb ...

بهتر ک اصلا جواب ندید ب اینجور همسایه ها و حتی اینجور آدماااا

شما ک پدر بیمارن چرا طبقه اول یا دوم نخریدین؟؟

کدوم منطقه هستین؟

من مجردم خونه پدریه. پدرم یکساله بیمارن. جواب؟؟؟؟اصلا نمی شه باهاش حرف زده. خیلیییی ادم بد دهنیه.&nb ...

اشغال نیست همه کامنتا رو نخوندید می گم ما تمیز می کنیم بعدش دو سه روز بعد میاد یه اب کثیفی چیزی می ریزه. یکی کامنت گذاشت لابد اب اشغالاشه. منم گفتم عاخه اون دوم ما ۴ام یعنی یک دور میاد اشغالا رو می چرخونه تو ظبقه ما. 

بهتر ک اصلا جواب ندید ب اینجور همسایه ها و حتی اینجور آدماااا شما ک پدر بیمارن چرا طبقه اول ...

ما سه سال پیش خریدیم. پدرم رفت ماموریت حادثه پیش اومد براشون. کاش می تونستیم بریم از اینجا. ما تهرانپارس

2738
بیمه هستن؟ دنبال کارهای اداریش رفتید؟

بیمه که هستیم. الان مشکل این همسایه است و خانواده پدری که می خوان ارث بابامو بخورن. و گرفتاری اینجوری. فردا می خوام برم مشاوره پلیس ۱۱۰ببینم اونا کاری می کنن

بیمه که هستیم. الان مشکل این همسایه است و خانواده پدری که می خوان ارث بابامو بخورن. و گرفتاری اینجور ...

ارث رو ک نمیتونن بالا بکشن

بهرحال اگه پدرتون نفس میکشن و پدربزرگ فوت کردن ارث بهش میرسه

اگه هم شامل عسروحرج میشن شما وارث هستین( فکر کنم)

از بابت ارث نگران نباش

با همسایه هم روبرو نشو

ارث رو ک نمیتونن بالا بکشن بهرحال اگه پدرتون نفس میکشن و پدربزرگ فوت کردن ارث بهش میرسه اگه هم شام ...

مشکل همسایه اینه که خونمون داره از سقف و پله می ریزه و اونم و شیشه ها رو برداشته سقف خراب میشه. و هزینش بیشتر میشه. ادم خطرناکیه سابقه چاقودکشی هم داشته. ارثم ماجراش خیلی طولانیه. فکر کنم از بابام امضا گرفتن که بفروشن. 

2706