2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه بیش فعال دارن یا تو اطرافیانشون چنین بچه ای دارن.......

| مشاهده متن کامل بحث + 942654 بازدید | 11745 پست
فقط بهش ریتالین نده،که زندگی بچمو خودمون با این قرص نابود شد

شنیده بودم ممکنه ریتالین تیک بده، فکر نمیکردم انقدر زیاد ، خدا کمکتون کنه، بیش فعال بود دخترتون؟؟

پسرم رسپریدون میخوره اما همچنان پر شر و شیطونه و ظاهرا خیلی اثر نداره براش😔

نا امید نباشید تهران دکتر خوب داره خوووویب تحقیق کن بعد یه دکتر خوب ببرش، مواظب روحیه اش بلش افسرده نشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیده بودم ممکنه ریتالین تیک بده، فکر نمیکردم انقدر زیاد ، خدا کمکتون کنه، بیش فعال بود دخترتون؟؟ پ ...

ارخ بخاطر بیش فعالی و ناشتن تمرکز ریتالین میخوزد

دکتر زیاد بردمش،فقط خدا کمکش کنه

عزیزم منو ببخش.....من خیلی حساس هستم .....به خاطر اینه که هر بلایی هم سرم میاد..شما رو هم ناراحت کرد ...

سلام عزیزم میدونم خیلی سال هس ازاین تایپک میگذره ...چون پسرمن هم مث پسر شما بود میخواستم بدونم باگذشت10سال پسرتون خوب شد رفتاراش....من الان درمرحله 10سال قبل شمام واینکه کاملا افسرده وعصبی شدم ..دکترم شوهرم نمیزاره که دارو میده بچه رو بیچاره میکنه خاهش میکنم جواب بدی ممنون😭😭

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
2731
سلام عزیزم میدونم خیلی سال هس ازاین تایپک میگذره ...چون پسرمن هم مث پسر شما بود میخواستم بدونم باگذش ...

مرکز نورولند درباره بیش فعالی کار میکنه منم پسرم گفتن پیش فعاله دارودباید بخوره البته خودم اعتقادی به دارو ندارم ونه همسرم مرکز نورولندروانشناس کودک بچه می بینه بعد تشخیص با کاردرمانی انگار،کنترل میکنند من زنگ زدم شرایط بچه گفتم گفت بیش فعال نیست ولی بازم بیار چک کنیم گفت تازه اگه بیش فعال باشه فقط با کار درمانی حالا دیگه نمیدونم واقعی هست یا نه 

مرکز نورولند درباره بیش فعالی کار میکنه منم پسرم گفتن پیش فعاله دارودباید بخوره البته خودم اعتقادی ب ...

سلام عزيزم ميشه بگين مشخصات بچتون چي بوده كه شك كردين بيش فعاله ؟؟منم تو شرايط بديمم 

يا امام حسين چه زود جوابمو دادي ..
شنیده بودم ممکنه ریتالین تیک بده، فکر نمیکردم انقدر زیاد ، خدا کمکتون کنه، بیش فعال بود دخترتون؟؟ پ ...

سلام عزيزم دختر من ١٤ماهشه خيلي شيطونه اصلا نميشينه حاي ايستاده غذا ميخوره من فك كنم بيش فعاله به نظرتون ميشه تو اين سن فهميد؟بچه شما هم اينحوري بوده

يا امام حسين چه زود جوابمو دادي ..
2740

سلام دوستان

من تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان را تو درمان بیش فعالی  و انواع تشخیص و درمان  اختلالات کودک و نوجوان خیلی شنیدم

ایشون تاکید زیادی به عدم دارو درمانی کودکان ، دارند

لطفا اسم ایشون رو توی گوگل سرچ کنید متوجه این موضوع میشید به حرف های من اتکا نکنید چون من هم از خواهرم تعریف ایشون رو شنیدم

ممنون

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

من دوست ندارم هرگز از کاه کوه بسازم ولی ادم واقع بین هستم.......خوشخیالی رو دوست ندارم.....باید از ر ...

سلام ببخشید من الان تاپیک شمارو خوندم پسرمنم ۶سالشه بیش فعاله..پسرتون خوب شد و اگه لطف کنید بگید چ داروهایی از دوسالگی میخورد؟ 

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

منتظرهعجزه ای از طرف خدا دعام کنید🙏🙏🙏🙏

سلام و درود😁

من مسعود رحیمی دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران هستم و به یاری سبزتان نیازمندم. سپاسگزارم که  در این پژوهش علمی کمکمون می‌کنید

😬

🙏🏻

✅✅در صورتی که کودک بالای 4 سال مى شناسيد که به بیش فعالی(ADHD) مبتلا است و درمان نشده یا اگر مبتلا بوده و درمان شده است، لطفا این پیام را برای والدین او ارسال کنید تا كودك بازي را انجام دهند :)

✅✅اين بازي براى تشخيص كودك مبتلا به بيش فعالى است.

🔴🔵🟢لطفا با آیدی زیر در تلگرام ارتباط برقرار کنید:

@Masi_rhm

شماره موبایل در صورت نیاز: 09102908981

سلام بیش فعالی مال فعل انفعلات مغزه دست بچه نیست.بعد 13 سالگی آرم تر میشه .موقع مدرسه رفان میشه با قرص کنترلش کرد و توجهش بیشتر بشه.بهتره  روی روحیه خودتون کار کنید و سعی کنید مادر شادی باشید . بچها به مادر شاد احتیاج داره. خونه رو امن کنید تا بچه راحت شیطنت کنه. و اینکه کلاسهایی بفرستیدش که نیازمند ارامش و نشستن و توجه باشه مثل شطرنج .بازی کنید با بچه هم برا روحیه خودتون هم روحیه بچه بازیهای فکری و نیازمند توجه و نشستن مثل منچ . فکر و بکر...برا تخلیه انرژی هم ببریدش پارک . یا خانه بازی. به هیچ عنوان ورزش رزمی نفرستید .