2737
2734

...با مبلغ 7 میلیون تا 9 میلیون چ یخچالی پیشنهاد میدین

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با این قیمت این روزا فقط ایرانی میشه

یعنی انقد گرون شده لوازم

هیچوقت دیگران رو قضاوت نکنید____سرنوشت انقد دنبالتون میکنه تا توی یه کوچه بن بست شمارو تو همون شرایطقرار بده🤐دیدم ک میگم.  ___________خدایا بخاطره تمام معجزات زندگیم شکر❤❤❤💓💓💓💓💓💓
2738

من پارسال این مدل گرفتم ۳و نیم الان شده ۸ تومن

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔

به عنوان کسی که کارش یخچاله میگم

ساید نخرید که اگه ی خرابی کوچیک هم پیش اومد هم یخچال هم فریزر از کار میفته

تو ایرانی ها الکترو استیل خوبه 

موتورش ایتالیاییه 

خرابیش هم زیاد نیست

به عنوان کسی که کارش یخچاله میگم ساید نخرید که اگه ی خرابی کوچیک هم پیش اومد هم یخچال هم فریزر از ک ...

مارک هایسنس چطوره ؟

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
مارک هایسنس چطوره ؟

تو یخچال موتور مهمه که سرما دهی خوبی داشته باشه 

مارک هایسنس نمیدونم چ موتوریه

ولی تو تعمیرات زیاد ندیدم و خرابی کمی باید داشته باشن

یخچال ایرانی این مزیت رو داره که اگه قطعه ای خراب شد راحت گیر  میاد 

هایسنس هم مال چینه و.نمایندگی زیاد داره

تو یخچال موتور مهمه که سرما دهی خوبی داشته باشه  مارک هایسنس نمیدونم چ موتوریه ولی تو تعمیرات ...

سپاس 

2706