2737
2739

سلام من قبلا این تاپیکو با یه کاربری دیگه زده بودم... میخوام اینجا هم بگم بلکه به درد چندنفر بخوره.. کامل مینویسم👇

من از مجردیم پریودم منظم نبود
پیش میومد سه چهار ماه پریود نشم
تنبلی تو خانواده مادریم ارثی بود(مادربزرگ و خاله و مامانم)
منم میدونستم مثل مامانم اینا دیر باردار میشم
واسه همین هیچوقت جلوگیری نداشتم
راستش درمورد تخمک‌گذاری و اینجور چیزا هیچ اطلاعی نداشتم... نمیدونستم تو یه روزای خاص باید اقدام داشته باشیم... البته که اون روزای خاص به‌درد من نمیخورد،چون پریودم نامنظم بود.
بعداز عروسیم دو ماه پریود شدم ، بعدش سه ماه نشدم.
بعدش خودبه‌خود سه ماه منظم شدم😐
بازم دو ماه نشدم، اینم بگم کلا بیخیااال بودم
اصلا دکتر نرفته بودم.
به خودم گفتم اگه باردار شدم چه بهتر، نشدمم مهم نیست که من تازه عروسم شاید بقیه مسخرم کنن بگن چقدر هول بود و از این حرفا...
خلاصه دو ماه که پریود نشدم نمیدونم چطور شد که بی بی چک خریدم...یک در صدم احتمال نمیدادم باردار باشم
که بودم
اما متأسفانه رحمم ضعیف بود و هفته 11 سقط شد...
از اون‌وقت به بعد من دیگه آرامش نداشتم
شب و روزم با گریه و غصه و دلتنگی میگذشت...
خیلی داغون بودم
پریودم همچنان نامنظم
پروژسترون میخوردم و منظم بودم ولی باردار نمیشدم
خلاصه اوضاع بدی بود تا 10 ماه بعداز سقط رفتم پیش دکتر طب سنتی
بهم دارو داد که پریود شم
ساق پام‌و حجامت کرد( اصلا نفهمیدم کی شروع کرد کی تموم کرد، چون اصلا درد نداشت)
گفت با این داروها سر یه هفته پریود میشی
ولی اونقدر تنبلیم شدید بود که 17روز طول کشید
بازم رفتم پیش همون دکتر و یادم نیست دفعه دوم شکمم‌و حجامت کرد یا بازم ساق پا
کلی دارو داد واسه تحریک تخمدان
همشون‌و مصرف کردم
نزدیک روزای تخمک‌گذاری رفتم پیشش و بادکش انجام داد واسم.
بعداز اونم رفتم ماساژ رحم که از بابت لانه‌گزینی هم خیالم راحت شه.
چندروز بعدشم فهمیدم باردارم.
من ساری هستم.دکترمم روجا متانی.
سارویا میتونن برن پیشش.
مطبشم خیابون امیر،فکر کنم ساختمان صدرا.زنگ بزنین 118شماره بگیرین.
عزیرانی هم که ساری نیستین، سرچ کنید ببینید شهرتون دکتر طب سنتی داره یا نه؟ بعدم از 118 شماره بگیرین.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

دوستان بنده فقط به یک دلیل درمورد بارداری اولم توضیح دادم(اینکه تو چه وضعیتی بودم و باردار شدم)

به این دلیل که بدونید آرامش و عدم استرس چقدر تأثیر مثبت داره

چون حالم خوب بود، باوجود اینکه پریود نشده بودم، تخمک گذاری داشتم و باردار شدم

ولی دفعه دوم پریودم منظم بود

اما حال روحیم افتضاح بود که باردار نمیشدم و بعداز لطف خدا، طب سنتی به دادم رسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدارو شکر 

داروهاتو بگو تا بقیه استفاده کنن 

البته تبلی مشکل بزرگی نیست 

خیلیا اینجا فیبرم و کیست و ذخیره تخمدان پایین دارن و یا شوهراشون اسپرم خیلی ضعیف دارن 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
2731

منم تنبلی دارم با امپول اچ سی جی و کاهش وزن باردارشدم

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
خدارو شکر  داروهاتو بگو تا بقیه استفاده کنن  البته تبلی مشکل بزرگی نیست  خیلیا این ...

اسپرم شوهرمنم ضعیف بود قرص ای و اهن قوی خورد خودمم امپول اچ سی جی زدم

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢

اینم بگم که من یک سال منتظر بودم

یه دوستم دو سال منتظر بود

یه دوسته دیگمم سه سال... هرسه تامون باهم رفتیم که همون ماه اول باردار شدیم. اونا تنبلی تخمدان نداشتن

نمیدونم چرا باردار نمیشدن.

خدارو شکر  داروهاتو بگو تا بقیه استفاده کنن  البته تبلی مشکل بزرگی نیست  خیلیا این ...

دارو به تنهایی فایده‌ای نداره

حجامت و بادکش خیلی مهمه... داروهامم یادم نیست دو سال و نیم پیش بود.

2738
اسپرم شوهرمنم ضعیف بود قرص ای و اهن قوی خورد خودمم امپول اچ سی جی زدم

فرق داره درجات ضعیف بودن گلم .دختر عمه من هفت ساله نشده 

بعضیا ازو اسپرمن 

یا تخمک ندارن اصلا 

کلا تنبلی و ضعف اسمپرم قابل درمانه حالا دیر یا زود 

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .
فرق داره درجات ضعیف بودن گلم .دختر عمه من هفت ساله نشده  بعضیا ازو اسپرمن  یا تخمک ندارن ...

شوهرم حتی تو نوجوانی واریکسول هم عمل کرده بود

من 32سالمه .15ساله ازدواج کردم واز16سالگی دیگه پریودنشدم وچندین ساله که کاملایائسه شدم 😔😔😔

ای جان😔 نمیدونم چی بگم که آروم شی گلم خدا کمکت کنه

ای جان😔 نمیدونم چی بگم که آروم شی گلم خدا کمکت کنه

فدات عزیزم .این مراحل بادکش وحجامت وهمه ی اینارومن انجام دادم خواستم بگم گاهی اوقات نمیشه هیچجوره نمیشه.خوشحالم که شماموفق شدین 😍

بی همگان به سرشودبی توبه سرنمیشود❤
من 32سالمه .15ساله ازدواج کردم واز16سالگی دیگه پریودنشدم وچندین ساله که کاملایائسه شدم 😔😔😔

بچه داری عزیزم ؟

منم از ۱۷ سالگی دیگه پریود نشدم البته فقط با دارو پریود میشم الان باردارم

2706