2733
2734

میخواین نونوایی بزنین؟

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فهمیدی به منم بگو لطفا

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
2742
سلام ..منظورتون تنور چه نونی هستش ؟ کامل بگو میخوای چکاری کنی تا قیمت ها رو بهت بگم تموم شده چقد میش ...

مثلا یه نونوایی بخوام بزنم بهتره چه نوع نونی باشه ؟ چقدر سرمایه میخواد ؟ به جز تنور چی میخواد 

قیمت تنور چقدره

2738
مثلا یه نونوایی بخوام بزنم بهتره چه نوع نونی باشه ؟ چقدر سرمایه میخواد ؟ به جز تنور چی میخواد  ...

اینکه چه نانوایی بخوای بزنی بستگی ب سابقه کاری و کشش محله ب چه نونی نیاز داره و فاصله بین نانوایی چقده بستگی داره اما الان نون سنگگ بازدهی خوبی داره چون خودمون سنگکی داریم ..از لحاظ سرمایه هم استان فرق داره هزینه جواز فرق داره با نوع کرایه مغازه اما از لحاظ خرید دستگاه نون لواش و بربری و کلوچه ای تقریبا 30 تومن هزینه داره ام سنتی و تنوری هزینش نصفه هستش

اینکه چه نانوایی بخوای بزنی بستگی ب سابقه کاری و کشش محله ب چه نونی نیاز داره و فاصله بین نانوایی چق ...

میشه جواب بدین دستگاه  نون سنگ چقدره هزینش ؟ 

و اینکه درامدش خوبه واقعا؟ به نظرتون حدودا ماهی چقدر 

و یه خانم از پسش برمیاد؟ 

امروزه پول داشته باشی کار زن و مرد نداره اگه بخوای خودت پخت کنی باید بری تو کار نون های باگت و کلوچه و خشکه پزی اما میتونی لواش یا بربری و سنگگ بزنی که در این صورت فقط کارگر بگیری و خودت مدیریت کنی

نانوایی نیاز به پروانه کسب داره که حدود 50الی 70میلیون هست نیاز به یک فضای به متراژ80متر به بالا داره و نیاز به دستگاه خمیر داره و البته باید در محلی تاسیس بشه که نانوایی  نزدیک به اون نباشه البته نانوایی ازاد پز و تفتان پزی ها درامدی به مراتب بالاتری دارن از دولتی ها اما سختی های مخصوص به خوشون رو هم دارن واینکه یک زن اون رو میتونه بچرخونه بله به شرطی که از زندگی شخصی اش بزنه چون که ساعت 4.5 صبح باید خمیر گر بیاد  وشروع بکار کند تا 8 الی 9 شب ونیاز به شاطر ونان درار هم هست که یک خانم بنظرم نمیتونه با چندین مرد سر وکله بزنه بطور کلی شغلی سخت و وقت گیری محسوب میشه

امروزه پول داشته باشی کار زن و مرد نداره اگه بخوای خودت پخت کنی باید بری تو کار نون های باگت و کلوچه ...

دقیقا گفتم خودم‌ مدیریت کنم کارگر بگیرم 

هزینه مجوز چقدره؟

2706