2737
2734

دوروزه ک به جز بورانی ماست و اسفناج چیزی نمیتونم بخورم.هفته هفتمم.دو روزه حالم از بوی غذا بد میشه.خوشحال میشم تجربیاتتونو باهام اشتراک بزارید.

پشت دیوار دلم❤یه صدای پا میاد👟خدایا ممنونم ازت به خاطر مهربونیات🙏مهربونم همه رو به ارزوهاشون برسون🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حامله نیستم ولی یه هفته ای میشه همش احساس گرسنگس میکنم😣

منم تا قبل از بارداری دوره ای اشتهام کم و زیاد میشد.بعصی وقتا پر خور میشدم و بعضی وقتا هم کم خوراک

پشت دیوار دلم❤یه صدای پا میاد👟خدایا ممنونم ازت به خاطر مهربونیات🙏مهربونم همه رو به ارزوهاشون برسون🙏
2728
حامله نیستم ولی الان به شدت هوس کرانچی فلفلی کردم

کرانچی خوشمزست

منم تا قبل از بارداری دوره ای اشتهام کم و زیاد میشد.بعصی وقتا پر خور میشدم و بعضی وقتا هم کم خوراک

منم دقیقا اشتهام دوره اییع..الانم ده هفته ام تازه چند روزه پرخورشدم قبلش اشتهانداشتم.....

یه 

من حس میکنم خیلی عجیبم 

از اول بارداری تا الان که چهار ماهمه( بجز دوروز) نه حالت تهوع دارم نه از بوی غذا حالم بد میشه نه چیزی هوس میکنم

فقط میلم به غذاهای ترش بیشتر شده ولی همون غذاهایی که همیشه میخوردم و میخورم

2738
من حس میکنم خیلی عجیبم  از اول بارداری تا الان که چهار ماهمه( بجز دوروز) نه حالت تهوع دارم نه ...

منم تا دوروز قبل مث شما بودم.نسبت به قبل فرقی نکرده بودم تازه خوش خوراک ترم شده بودم.اما الان فرق کردم

من ک همش گرسنم خسته شدم از این احساس گرسنگی خیلی حال ب هم زنه 

تعداد وعده هاتو بیشتر و حجمشون رو کمتر کن

تعداد وعده هاتو بیشتر و حجمشون رو کمتر کن

اصلا همین ک ظرف غذا یا میوه یا هرچی کنارش ک میذارم دوباره گرسنه میشم،گرسنگیمم خ بده انگار ی عمره چیزی نخوردم عصبی و بی حوصله میشم