2737
2734

سلام دوست جوونا

پارسال خواهرم‌میخواست وام بگیره برا شوهرش به من زنگ زد گفت یه چک برا ضمانت بده چون اونا شهرستان بودن. گفت بانک گفته سفید امضا بده خودمون تکمیل میکنیم بعد چک رو برده بود بانک گفته بود چون شعبه ای که دست چک‌ازش دادن تعطیل شده چک رو قبول نمیکنن دوباره یه چک دیگه براشون فرستادم‌ خواهرم یادش رفت چکمو بهم بگردونه و منم یادم رفت بگیرم. از اردیبهش با شوهرش مشکل دارن حالا بردارشوهرش رفته چک منو سرقت کرده و ۲۹ میلیون مبلغ زده😢😢😢😢😢😢😢😢 الهی خدا به حق این شب عزیز ازشون نگذره. حالا دوشنبه وقت رسیدگی داریم تو رو خدا دوستان اگه قابل میدونین برام دعا کنین. ۴ ماهه باردارم بس که حرص خوردم و گریه کردم یک‌ماهه دیگه روانی شدم😢😢😢

قشنگ ترین هدیه دنیا رو خدا داده به من 😍😍😍😍😍

360تاسوره قدرویکجابه نیتت بخون گلم...انشالله جواب بگیری

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الهی به حق حضرت زهرااا حقتو میگیری عزیزم خدا  خودش جای حقه

ان شالله😢😢 کاش تقصیری داشتم لطف کردم ضامن شدم. سفارش میدن خواهرم مهریه و نفقه رو ببخشه تا ما چک برگردونیم

قشنگ ترین هدیه دنیا رو خدا داده به من 😍😍😍😍😍
2738