2752
2734
عنوان

ماشین حساب تخمک گذاری

| مشاهده متن کامل بحث + 24474 بازدید | 37 پست
MAHANIجون ، من زمان شروع پری تا وقتی که تموم بشه 10 روز طول میکشه ، (خیلی عجیب نه ؟؟؟) ولی خوب آزدادم طبیعی . بعد 16 روز بعدش دوباره پری میشم ............. مردم چقدر دیر جوابم دادی چشمام دراومد اینقدر اومدم نگاه کردم عزیز دلم .............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بوشینا جون برای شما می شه از 11 دی تا چهارشنبه 16 دی اینم به میلادی : Friday, January 1, 2010 to Wednesday, January 6, 2010 اینم لینکش که برات حساب کرده http://www.babycenter.com/ovulation-calculator?sub=true&month=11&day=23&year=2009&cycleLength=26&x=52&y=10
سلام ماهانی جون من نتونستم خودم حساب کنم اگه برات زحمتی نیست واسم در میاری؟ ممنون میشم از لطفت: تاریخ پریودم 10 دی ماه بوده پایانشم 16 دی ماه. ولی پریودام با یک هفته تاخیر در ماه بعد است . سیکلای عادتم معمولا 35 تا 38 روزه می شه . بازم ازت ممنونم.
2706