2752
2734
من رویان میرفتم 2 بار ای یو ای کردم نشد بعد رفتم پیش دکتر معینی شوهرم مشکل داشت معرفی کرد به دکتر فرهی دارو داد 3 ماه همسرم دارو خورد ماه سوم باردار شدم خدارو شکر
عکس رنگی هم گرفتم خودم مشکلی نداشتم همسرم تحرک اسپرمش کم بود 3ماه پنتوکسی فیلین و زادیتن خوردن ماه سوم جواب گرفتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

رها جون پارسال که من باردار بودم هر کی من رو میدید میگفت که براش دعا کنم ....میگفتن که خدا دعای زن باردار رو بر آورده میکنه ....حالا شما هم که مامان شدی واسه هممون دعا کن ....
به یاد پارسال که همه از من میخواستن که دعاشون کنم امسال من از شما میخوام که دعام کنی .....
تبریک می گم رها جاننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن امیدوارم 9 ماه بارداری شیرینی داشته باشی و نی نی نازتو سالم و سلامت بغلش کنی دعا برای من و اونایی که منتظر نی نی هستند یادت نره گلم . بوس
2706