2752
2734
عنوان

حنجرم تعطیل شده کر کره رو هم کشیده پایین! چی کار کنم.

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 29 پست
3 کلمه می گفت و صدایش قطع می شد بعد از 3 روز خروسی شد بیچاره با آن وضعیت تدریس هم می کردو خودش می گفت مجبورم یک لیوان آب داغ بذارم کنارم.
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
مرسی باران جون دارم میخورم الان عسل با اب ولرم جوشیده و یک قاشق ابلیمو تازه....کاش فردا یکم صدام فقط در بیاد و شب بتونم بخوابم از شدت سرفه
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باران جان دیفن هیدرامین در این حالت نقش تسکین دهنده داره و مثل قرقره کردن آب نمک عمل میکنه نه نقش دارو.
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
اره هایناز جوم فقط چند دقه ای وقت دیفن میخورم گلوم ارامش داره اما بعدش دوباره سرفه خشک و ...
شیر رو بجوشون نمک بزن نه در حدی که شور بشه فقط خوش نمک باشه هر شب قبل خواب بخور معجزه میکنه
یه تخم مرغ ابپز کن وال فقط سه دقیقه یعنی سفیدش نبنده بعد نمک بزن قورت بده
و از همه بهتر یه شلغم بیار توشو خالی کن و با شکر پرش کن سرشو بزار تا صبح بمونه صبح ابشو بخور معجزشو میبینی
پدر شوهر من کلا صداش بمه هر چند ماهیم کلا میگیره فقط با اینا خوبش میکنیم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
از همه بهتر یه شلغم بیار توشو خالی کن و با شکر پرش کن سرشو بزار تا صبح بمونه صبح ابشو بخور معجزشو میبینی

راستی منم اینو تو روزنامه خوندم البته با عسل نه شکر و یه بارم امتحان کردم خوب بود
تخم مرغه رو اصلا نمیتونم بخورم حالم بهم میخوره... اما فردا شلغم میخرم اینکاری که گفتی میکنم خدا کنه منم مثل پدر شوهرت با اینا خوب شم.فعلا اومدم تو حال خوابیدم سرفه هام نمیگذاره کسی بخوابه
رژین جون همون کاری که بارون گفت انجام بده و به جای شکر عسل بریز بعد صبح آبی که تو گودالی وسط شلغم جمع شده بخور میگن معجزه است.
پونه هم فردا دم میکنم شلغم هم میخرم میخورم به اون روش ... خدا از دهنتون بشنوه من اگکه خوب نشم چجوری انهمه کارو تنهایی بکنم.
من یه بار از گرد و خاک اینجوری شدم ولی صدام نگرفت سر دردای شدید داشتمو سرفه خشک دکتر بهم قرص ضد حساسیت داد و دوتا امپول ضد حساسیتم زدم یه روز بعد خوب شدم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
رژین جون راستی خونه جدید مبارک باشه ما اینقدر فکر صدایت بودیم فراموش کردیم.راستی این چند روز شوهرت از دستت راحته دیگه قر نمی زنی و دستور هم نمی دهی(شوخی کردم به دل نگیر)
2706