2752
2734
عنوان

خاطرات از جن یا روح«باردارها و کسایی که میترسن نیان»

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 34 پست

دوستان علم روح رو ثابت کرده 21 گرم وزن داره از ابتدای تمدن بشریت ترس از اون تو ذات بشر بخاطر غیر قابل لمس بودنش وجود داشته اما این دعا نویسا طلسم چی مینویسن اگه همچین توانی داشتن یه فکری به حال رفاه و خودشون میکردن و انقدر زندگی حقیرانه نداشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از اقوام من که یه پسر جوون با اطلاعات عمومی بالا و با ادب بود راجع به همه چیز مطالعه میکرد

از قضا یه مدت راجع به وجود اجنه و روح خیلی تحقیق کرد و یه شب رفت قبرستان و تا سه روز خبری ازش نبود همه جارو دنبالش گشتن وقتی پیداش کردن که توی یه قبر عمیق بیهوش افتاده بود به هوش که اومد دیگه اون ادم سابق نبود مدام فریاد میزد که ولم کن بعد تشنج میکرد الان 35 سالشه حدود 12 سال میگذره و هنوز مجنونه خیلی دکتر بردنش گفتن بخشهایی از مغزش به خاطر شوک از کار افتاده متاسفانه

2731