2733
2734

ی اقا دامادی داره ازدواج میکنه که جزو انجمن نخبگانه و چون داداشمم و زن داداشمم تو انجمن هستن و اونام دارن ازدواح میکنن باهم خیلی صمیمی  شدن 

این اقا داماد یبار ب داداشم گفته بود خوشبحالت پدرت خریدتو میکنه من ک تک و تنهام

حالا من گفتم بهش لوازم آرایش و اجیل شب یلدا و .. یسری چیزا ک سلیقه ایی نیست و من میخرم 

پنکیک گفتم گاش بگیرم 

ریمل اسنس شنیدم خوبه

کرم پودر نمیدونم

رژلب یوب

بقیش و بگید

سشوار و اتو مو  بگیزم یا سشوار و اپی لیدی؟؟؟؟

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

هرچی ب ذهنتون میرسه از حیث راهنمایی بهم بگید لطفا

ی عطر تا ۳۰۰ ۲۰۰ تومن معرفی کنید

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من از کرم پودر و پنکک لتراست استفاده میکنم خیلی راضیم قیمتشم مناسبه

همه جا گیر میاد؟ انگلیسیشو مینویسی برام؟

حدودا چنده؟

بجای‌ اتو مو‌ واسش‌بند انداز برقی بخره

هم‌ قیمتش‌کم‌تره‌هم‌به کارش‌میاد

تو سایت دیوار بعضی وقتا چیزای خوبی‌میزارن که‌نو هم‌هست

اونجا‌هم‌نگاه کنید‌ خیلی خوبه

هرچی ب ذهنتون میرسه از حیث راهنمایی بهم بگید لطفا ی عطر تا ۳۰۰ ۲۰۰ تومن معرفی کنید

عطر هم یکم سلیقه ای ها

اما اکثرا از بودی ایفوریا و ویکتوریا سکرت خوششون میاد 

البته بعید میدونم ادکلن اصلش همچین قیمتی باشه الان 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2706