2752
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500840 بازدید | 57001 پست
چشم حتما برات دعا میکنم گلم  مگه میشه تو و بقیه بچه هارو یااادم بره دختر ... خدا نی نی &nb ...

مرسی که همیشه و همه جا به یاد ما هستی.😘خداحفظت کنه برامون😘😘

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است

سمیتاجون الان میخوام برات نور بفرستم که انشالله الان جواب آزمایشت با بتای عااالی باشه  و کیف کنی.دعا میکنم خدا برات نی نیاتو حفظ کنه و 8ماه دیگه صحیح و سالم بیان بغلت.انشاالله😘😘😘😘😘😘😘صلوات میفرستم برات

زندگی را به خدا بسپار...و مطمئن باش...تا وقتی پشتت به خدا گرم است... تمام هراس های دنیا خنده دار است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
 تورو قول نمیدم یادم بمونه آخه اسم کاربریت عدده 😂😂😂😂 اینهمه کاربرا اسمای اجق وجق گذاشتن توه ...

وای نگو پس این همه مدت دعام نمیکردی😭😭😭

اخه ا ون موقع وارد نبودم عدد زدم همینم ثبت شد هر کاری هم میکنم تغییر نمیکنه اسمم مریم عزیزم مریم صدام کن 

بر انچه که باور دارید ایستادگی کنید خدا با ما ست  
 تورو قول نمیدم یادم بمونه آخه اسم کاربریت عدده 😂😂😂😂 اینهمه کاربرا اسمای اجق وجق گذاشتن توه ...

میشه اسم کاربریمو عوض کنم یا نه سمیتا جون ؟؟؟

بر انچه که باور دارید ایستادگی کنید خدا با ما ست  

سمیتا و دخترزمستون شما از روز بیست و سه سیکل حالت پری داشتین یا نه?!یعنی اولای هفته ی آخر سیکل?!آخه من زیر دلم درد میکنه.مثل حالت پری.دردش زیاد نیست ولی

ببینید اومد یانه

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

دوستان خوبم ظهرتون بخیر❤امروز مولودی حضرت زینب دعوتم انشالله اونجا دعاگوی همتون هستم و از اسامی لیستی که سمیتا گذاشت تقلب میکنمو😀 انشالله اسمای تک تکتونو میبرم...سمیتاجان انشالله نورافشانیتم همونجا میکنم🌹بااینکه اینماه خیلی امید داشتم مامان شده باشم اما بعد3روز تاخیر پری خانوم تشریف آوردن،،همچنان روحیه مو حفظ کردم و رفتم یه دوش آب گرم طولانی و آرامش بخش گرفتم که به تشریف فرماییشون کمک کنم😆و خداروهم شکر کردم بابت اومدنش و با تخمدونا و رحم عزیزمم حرف زدمو قربون صدقشون رفتمو بهشون دلداری دادم که اشکال نداره من از دستشون ناراحت نیستم از من نترسن... و انشالله ماه دیگه جبران میکنن😛😊

جای همگی خالی بچه ها براتون دعا کردم اگه قابل دار باشم 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2706