2733
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500250 بازدید | 57001 پست
😂😂😂😂 ینی باردار نیستینو ژست میگیرین؟

😂😂😂 این وسط مسط کلی خانوم مامان شدن یکیش خود من ولی جز تمریناته که تو قانون جذب باید برای اون چیزی که میخوای همه چیزو مهیا کنی  یه سری تمرینات تو صفحه 272 هست نگاشون کن 😆😆😆

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخوام یه ماه دیگه اقدام کنم 🙃

خب از دیشب شروع میکردی 😀😀😀 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
2728
نمیشد🙃

پس از امشب شروع کن 😊😊😊البته اگه میشه ...

2738
خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین

به یاد نسرین 😊

منم وقتی اینجا دیدم زدن که چه حسی بهشون دست داده یاد اون روزای خودم افتادم ولی به کسی حمله نکردم بعد ...

عامو والو ما حمله نکردیم ...دسته جمعی صحبت کردیم ایجوری برداشت کردی 

من به نوبه ی خودوم از شما پوزش میطلبم 

خوشحالم تو رو دارم ....مرسی که اومدی تو زندگیم 

بچه ها همینجور الکی لایکم کنید انرژی بگیرم. به قول مهران مدیری انرژیم افتاده. خود اون لایک قرمزا بالای صفحه نی نی سایت که تا بازشون میکنیم میبینیم کلییییییییی انرژی میدن به آدم😍😍😍

راستی هر روز بیاید الکی صدام کنید مثلاً بگید برات دعا کردم از این حرفا الکی ذوق مرگ بشم

وااای چقدر ناز دارم. شوهرم همیشه بهم میگه نازت زیاده تازه دخترتم به خودت رفته😄😊🙃

ناگفته نماند خودشم نازش زیاده. پس نتیجه میگیریم ناز دخترمونم ژنتیکیه قربونش برم😍😘😊

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
عزیزم بالاخره منم مثل همه تو این دنیای پر از استرس هرچقدرم سعی کنم مثبت باشم چطور میتونم تحت هیچ شرا ...

مامانییییی تو بااااید باشی 

اگه تو از پیشم بری شمعدونیا دق می کنن 

منم همیطور

عامو والو ما حمله نکردیم ...دسته جمعی صحبت کردیم ایجوری برداشت کردی  من به نوبه ی خودوم از شما ...

آخجون تبسم جونم اومد. گوله ی انرژی😍😊😘

بچه ها دقت کردید امروز چقدر همه از همدیگه عذر میخوان!🤔🤗

اینو مدیون منیدها. پایه گذارش خودم بودم🤗😊😍

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
وااای باور میکنید من الان بیدار شدم به علائمم توجه کردم .این یعنی هر حرفی اینجا زده بشه و بخونیم تو ...

الهی مادرشوهرش که خودوم باشم فداش بشه