2752
2734
عنوان

میخایم با قانون جذب باردار بشیم هورررررررا

| مشاهده متن کامل بحث + 500792 بازدید | 57001 پست

بی بی چکای مثبتتون رو درست کنین و عکسش رو بذارین توی گروه تا همگی ببینیم😍 و یه عااااااااالمه حس خوب دریافت کنیم😃

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

اطلاعاتی که درباره قانون جذب یاد گرفتین و کارایی رو که انجام میدین ترجیحا برای کسی تعریف نکنین چون ممکنه درباره ی این قانون چیزی ندونن و  شما رو مسخره و دلسرد کنن.

اگه دوس داشتین که بقیه هم از این قانون تو زندگی شون استفاده کنن بهتره بعد از اینکه خودتون نی نی دار شدین اونارو با این قانون آشنا کنین

یادتون باشه این یه رااااااازه 😊و خیلیا ازش خبر ندارن و ممکنه موج منفی بفرستن.😉

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدای مهربون که توانایی انجام هر کاریو داره اعتماد داشته باشین.

خیالتون رااااااااحت زوده زود نی نی های خوشگلمونو بهمون میده😊

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.

ای کاش به خداوند ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم

2731

یادتون باشه که ماهی فقط یک بار حق استفاده از بی بی چک دارین

جیره هر ماه فقط یکیه حالا برای کسایی که منظم نیستن دوبار.

چون نباید به نتیجه گیر بدین و نگرانش باشین باید باورداشته باشین که باردارین.

،شما همین الان یه نی نی کوشولو موشولو دارین

قد یه دونه کنجد

نبینم کسی ناامید شده باشه!

نا امیدی معنا نداره وقتی یه خدای مهربون داری که بدون شوهر به حضرت مریم نی نی داد

وقتی خدایی داری که خواسته ی ما جزو کوچیک ترین کارهاییه که میتونه انجام بده

وقتی قدرت فکری داری که میتونه بهترین هارو جذب کنه به سمتت

فقط کافیه که بخای و خودتو با کائنات هماهنگ کنی

زودتر از اون چه که فکرشو بکنی نی نی نازت داره از سروکولت بالا میره

همشوقبول دارم اما من نمیخوام روی یک جنسیت تمرکز کنم واسه همین اسمشو گذاشتم پسته💕💕🥰

ما میخوایم نی نی هامونو جذب کنیم ی نی نی سالم وخوشگل 😍😍😘😘حالا شما میگین جنسیتش فرق نداره شاید بعضیا جنیست براشون مهم باشه پسر پسر یا دختر هر کدوم رو دوست دارن باید جذب کنن🤗

مامانا عکس بی بی چکاتونو که گذاشتین خاطراتش رو هم تعریف کنین😃

وقتی یه چیزو حتی به دروغ چندبار تعریف کنین ذهنتون و حتی خودتون باورش میکنین. و کائنات همون ها رو میارن به سمت شما😊

من  شبا قبل خواب قصه ی نی نی مون رو برای همسری تعریف میکنم از  مثبت شدن بی بی چک گرفته تااااااا وقتی که تو خونه شیطونی میکنه وسطش لبخند میاد رو لبامون

خیییییییلی خوبه😊

مرسی نسرین جووون😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗

خواهش میکنم مامان اراد جون😍😊💕💕

من  شبا قبل خواب قصه ی نی نی مون رو برای همسری تعریف میکنم از  مثبت شدن بی بی چک گرفته تاا ...

وای منم خر شب همین کارو میکنم حتی شبایی که نیست خودم تا صبح تو خواب بزرگش میکنم میفرستمش مدرسه😂😂😂

خدایا هزاران بار شکرت که پستم اومد تو دلم💕💕💕این لحظه رو برای همه ی منتظرا ارزو میکنم🙏🏻🙏🏻برای سلامتی پستم و راحتی زایمانم برام دعا کنید💕💕💕🙏🏻
وای منم خر شب همین کارو میکنم حتی شبایی که نیست خودم تا صبح تو خواب بزرگش میکنم میفرستمش مدرسه😂😂😂

خیلی خوبه حال خوبی به ادم دست میده 😊

دخترا برای همه تون آرزو می‌کنم زودتر بچه دار شین. من راستش در این یه مورد دیگه بریدم. خیلی وقته منتظر موندم اما خسته شدم. 

برای شما آرزوی بهترین ها رو دارم

عشق الهی در همه وجود من به بهترین کار خودش مشغوله و برای من بزودی بارداری، سلامتی، ثروت و موفقیت رو خدایا شکرت شکرت شکرت
2706