2737
2739
عنوان

بچه ها بياين بگين توي مهماني هاي نيمه رسمي چي ميپوشين

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 28 پست
صندل میپوشم ترجیحا بدون پاشنه  بستگی داره چه مناسبتی باشه معمولا شلوار با بلوز یا تونیک گاهی ه ...

مهماني دورهمي مثلا ما هر وقت ميايم ايران هر شب پشت سر هم مهماني هستيم گيج ميشم ديگه چي بپوشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلوز دامن یا بلوز شلوار نه خیلی رسمی. همیشه تو خونه هم کفش دارم پاشنه فوقش 3 سانت یا تخت چون قدم بلن ...

واي خيلي خوبه قد بلندين من قدم كوتاهه ١٦٠بدون كفش پاشنه دار معذب ميشم توي مهماني ها 

2728

[QUOTE=75017929]اگه خانوادشون سنتی ان و همه خونه فرش و زمین میشینن صندل یا دمپایی رو فرشی ولی اگه برای پذییرایی و سر ...[/QUOTE

منم مثل شما پيراهن و بلوز دامن ميپوشم همش ولي الان دلم تنوع خواست گفتم ببينم شماها چي ميپوشين 

من همیشه تو مهمونی ها کفش پام هست از خونه کفش پاشنه دار تمیز میبرم‌ میپوشم اصلا بدون کفش حس خوبی ندارم 

لباس هم معمولا بلوز دامن یا اگه باهاشون رودواسی نداشته باشم یک شومیز حلقه ای با یک دامن 

2738

[QUOTE=75018520]من همیشه تو مهمونی ها کفش پام هست از خونه کفش پاشنه دار تمیز میبرم‌ میپوشم اصلا بدون کفش حس خوبی ندا ...[/QUOTE

شوميز ميپوشين يا بلوزهاي مجلسي كار شده جوراب شلواري ميپوشين با دامن يا ساپورت ؟

[QUOTE=75018520]من همیشه تو مهمونی ها کفش پام هست از خونه کفش پاشنه دار تمیز میبرم‌ میپوشم اصلا بدون ...

نه معمولا شومیز

کار شده نه خیلی به ندرت 

یا بلوزهای حریر یا کرپ 

جوراب شلواری هم بستگی به قد دامنم داره اگه خیلی کوتاه باشه ساپورت صخیم اگه نه که معمولا شیشه ال رنگ پا