2737
2739
عنوان

جراحی بینی 2.5

| مشاهده متن کامل بحث + 3397270 بازدید | 46604 پست
مانی من کلا دو تا پست گذاشتم اونم یکیشو پاک کردم...یکیشم بذار یه ردی ازم بمونه پس فردا که عمل کردم خواستم عکسمو بذارم ملت نگن این دیگه از کجا اومد؟ :))
به اینستاگرامم سر بزنید خیلی چیزای خوشگلی واسه نینی هاتون و تزیین سیسمونیشون هست Http://instagram.com/beautybabyroom
عزیزم من اون تاپیک چون رفت رو هوا نتونستم بخونم. آره عزیزم خیلیا از طب سنتی نتیجه گرفتن و خوب بوده واسشون گلم. دکتر عزیز خانی دکتر خوبیه . دکترای دیگه هم هستن. جوش ممکنه از عفونت زنان. کیست و کبد چرب و چربی و... باشه . بری ایشالا درمان داره عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشم گلم. دقیقا یادم نیست کدوم شبکه بود.
این 3 تا دکترا دکترای خوبین :

استاد حسین خیراندیش (موسسه تحقیقات حجامت ایران):

آدرس : تهران؛ اتوبان اشرفی اصفهانی؛ خیابان ناطق نوری؛ میدان باغ فیض؛ جنب امام زاده "جعفربن موسی بن جعفر و حمیده خاتون" (امام زاده باغ فیض)
تلفن: 44468323

دکتر حسین روازاده
تلفن:

021-66425483

021-66424711

(ساعتهای تماس ساعت 11 الی 14)

آدرس مطب:

تهران-خ جمهوری،بین کارگر وگلشن،چهار راه شهید یاسری،مقابل بانک ملت،شماره553

(با مترو در ایستگاه نواب پیاده شده کمتر از 5 دقیقه فاصله دارید.

دکتر محمد عزیز خانی

شماره های تماس:

۷۷۹۵۵۷۰۳

۷۷۹۰۹۰۲۰

۷۷۹۵۵۷۰۷

۷۷۹۲۹۱۱۸

آدرس مطب:

نارمک-سی متری (شهید آیت) -پایین تر از چهار راه تلفنخانه جنب پاتوبیولوزی شرق- کوچه حاج سید محسن-شماره ۱۰۲

بچه ها من دکترم گفت یه هفته قبل از عمل روزی دو لیوان اب کرفس +سیب بخور منم تا یه روز قبل از عمل رعایت کردم بعد از عمل نه ورم زیادی داشتم نه خونریزی کبودیامم حداقل بود بعدا دکترم گفت به خاطر آب کرفس بوده.
خدایا من اینجام اون بالا هوا چطوره؟؟
2728
الان منم یه سرچ زدم اینگار قبل عمل آب کرفس+(سیب + هویج و ...) تو کاهش ورم تاثیر داره و لزوما واسه بعد عمل نیست
صفحه ی اول تاپیکو حتما حتما بخونید بابت تمام پیامهایی که داده بودین و نشد پاسخ بدم معذرت میخوام telegam ID:manip30 اگر کسی سوالی داشت به آیدیم پیام بده اینجا یه کم دیر به دیر میام موفق باشید
همشونو من تعریف شنیدم. خیر اندیش و عزیزخانی بهتر از روازاده می یان. بازم می خوای یه تاپیکم بزن از بچه هایی که با طب سنتی نتیجه گرفتن مشورت کن.
ولی در کل طب سنتییییییییییییی چون همش گیاهه هم کم عارضه است هم بسیاری از بیماریهارو با اصلاح غذا درمان می کنهههههههه
برای اون خانمی که پرسیده بود......................

من پیش پور صادق مشهد عمل کردم....بعد عمل. اصلا کبود نشدم...ولی کمی ورم داشتم...........البته کبودی و ورم بسته به شدت عمل و از همه مهمتر مراقبتهای بعد عمل هست..........

من از لحظه ای که از کلینیک اومدم مدام یا پای کامپیوتر بودم یا کارهای خونه رو میکردم و هر شب کمی آهسته پیاده روی میکردم.............

مهم اینه که خیلی نخوابی یا کلا اگه میخوای بخوابی حالت نیمه نشسته باشه..............

غذا هم مثل قبل فقط مسواک خوب نمیتونستم بزنم چون لب بالایی هم بی حس بود هم نباید خیلی تکون میخورد.

نهایتا قالب روی بینی 10 روز و چسب یک هفته بود.....

برای سر کار و اینا تا موقعیکه قالب هست میتونی ماسک بزنی.............

ولی از لحاظ جسمی به نظر من از روز دوم یا سوم بعد عمل میشه به کار برگشت................

پور صادق بسیار دکتر مهربان و مودب و با حوصله ای هست................البته خیلی بد وقت میده و نظر شخصی من اینه که توی کاراش بینی های خیلی گوشتی مجددا یک ترمیم کوچولو نیاز دارن.
2738
مرسی ساجده جون.فقط چندتا سوال.همونطوری که می خواستی بینیت درآورد یا مدلی که خودش خواسته رو داده؟
من با خودم و همه ی دنیا در آشتی و آرامشم ،به همگان عشق می ورزم و همگان به من عشق می ورزند..
من یادمه دقیقا نه روز عطسه نزدم.برا جلوگیریش وقتی عطسه م میگرفت با دستم محکم زیره گلمو میگرفتمو فشار میدادم اینجوری دیگه عطسه نمیزدم.روش اختراعی از خودم بود :دی
خدایا من اینجام اون بالا هوا چطوره؟؟
من که اسپمای همه رو تا صفحه 2 پاک کردم ولی خداییش خودتون ببینید

10 صفحه از توش نهایتا 3 صفحه مفید دراومد

حالا واقعا این انصافه یکی که دنبال دکتره بشینه 7 صفحه غیر مفید بخونه؟

از همکاری همتون ممنونم
ایشالا که جو تاپبک همیشه خوب بمونه

منم مطمئنا اگر تاپیک همین روند رو ادامه بده هر روز سر میزنم
صفحه ی اول تاپیکو حتما حتما بخونید بابت تمام پیامهایی که داده بودین و نشد پاسخ بدم معذرت میخوام telegam ID:manip30 اگر کسی سوالی داشت به آیدیم پیام بده اینجا یه کم دیر به دیر میام موفق باشید
ساجده جون من بینیم زیاد گوشتی نیست می خوام برام یه بینیه کوچولو و خوشگل ولی طبیعی دراره به نظرت می تونم روش حساب کنم؟خودت از عملت راضی ای؟
من با خودم و همه ی دنیا در آشتی و آرامشم ،به همگان عشق می ورزم و همگان به من عشق می ورزند..
آقای مانی هستین جواب سوال منو بدین..لطفا
تنفس بعد چند وقت درست میشه؟ من الان یه ماهه عمل کردم ولی گاهی بینیم کیپ میشه و نمیتونم نفس بکشم..یعنی هنوز مثل قبل نشدم