2733
2739
عنوان

راهنمايي در مورد مهموني

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 26 پست
فینگر فودم پیشش بذار. ژله . البته اگه برسونی 

فينگر فود كه قبل از غذا ميذارم چون ما م ش ر و ب داريم توي مهمونيامون 

فقط براي شام موندم 

سوپ سفيد و زرشك پلو و كشك و بادمجون و سالاد خوبه ؟ يا اينكه كشك و بادمجونو حذف كنم يه خورشت بذارم ؟

فسنجون تا حالا درست نكردم مامانم هم سفر هست كه بخواد كمكم كنه  به نظرتون قرمه سبزب مناسبه ؟ فا ...

ما همیشه مرغ و با قرمه سبزی مامانم درست میکنه چون دوتا رنگ متفاوته واسه سفره خوشگل میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه از شهر دیگه ای میان میتونی غذای سنتی شهرتون بپزی قطعا خیلی خوشحال میشن و استقبال میکنن

یا اگه درمورد سلیقه شون میدونی میتونی طبق اون درست کنی یا از کسی که میدونه بپرسی چی بیشتر دوست دارن

یا غذایی که میدونی تو پختش مهارت داری و حتما خوششون میاد 

سخت نگیر چون سه مدل میخای درست کنی نیازی نیست سه تاش خیلی خفن و سخت باشن و با کمک سالاد و دسر راحت سفره ت رنگین و خوشمزه میشه

2728

لیموناد درست کن. نمیدونم چطوریه اصلش ولی همسر من برا موهیتو لیمو رو میریزه تو دلستر و نعناعم میزنه میخوریم 

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
اگه از شهر دیگه ای میان میتونی غذای سنتی شهرتون بپزی قطعا خیلی خوشحال میشن و استقبال میکنن یا اگه د ...

نه عزيزم كلا همه تهران هستيم ولي خب كلا اولين باره كه دارم مهموني ميدم يه كم استرس دارم اشپزيم خوبه ولي كلا تند و تيز نيستم توي كاراي خونه 

2740
نه عزيزم كلا همه تهران هستيم ولي خب كلا اولين باره كه دارم مهموني ميدم يه كم استرس دارم اشپزيم خوبه ...

خب پس نگران نباش

کسی از تازه عروس توقع زیادی نداره

ما خونه هر تازه عروسی رفتیم مامان بابام گفتن به به چه دختر زرنگیه حالا من اگه همونو میپختم میگفتن شورش کردی ... روغنش زیاده... ته دیگش برشته شده😂😂😂