2733
2734
عنوان

من یکیو دوست داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 61 پست
مگه دوستش داری که میگی تقصیر خودم شد؟ بی خیال بابا... یکی دیگه بعدا میاد تو زندگیت از اون بیشتر خوشت ...

نه دلم از تنهایی گرفته 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
میگم که دیگه دوستش ندارم بهش رو میدم میره تو قیافه فک میکنه چه مالیه اما خودمو که میگیرم هی میاد چرا ...

خب وقتی اون نمیتونه تکلیفتون روشن کنه تو دست به کار شو و روشن کن از این سردرگمی دربیای وقتی میگی دیگه دوسش نداری دیگه دلیلی نداره نگران این چیزا هم باشی

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب وقتی اون نمیتونه تکلیفتون روشن کنه تو دست به کار شو و روشن کن از این سردرگمی دربیای وقتی میگی دیگ ...

یعنی چیکار کنم ؟

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
قدر این تنهایی رو بدون... برو با یه چیز مثبت پرش کن... به جنس مخالف فکر نکن واسه پر کردن این تنهاییت ...

تنهایی تا یه وقتی خوبه بعدش خیلی خیلی بده

2740
بعد اگه دوباره اومد نگام کرد چیکار کنم ؟

همون روح و دیوار و اینا رو ادامه بده تا وقتی که فازشو مشخص کنه

یا کلا میره یا کلا میاد

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
همچین فراموشش کنی😂

دوستش ندارم و ازش خیلی دلخورم مخصوصا اینکه همکاریم یعنی هیچی که نگیمم سلام علیکو داریم 

یعنی چیکار کنم ؟

آخه نمیدونم رابطتون صمیمیت در چه حد ولی مثلا من خودم گفتم هدفت چیه از این دوستی تا کی همینجور میخوای ادامه بدی تا آخر عمر که نمیشه دوست باشی که ایشونم چون وضع مالی خوب نداشت و مادرش مخالف بود منم دیگه ادامه ندادم ولی این حس حسادت و اینکه ته دلت هنوز دوسش داری درک میکنم بعد دوسال من هنوزم همینم ولی خب سعی کردم خودم مشغول کنم 

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد
همون روح و دیوار و اینا رو ادامه بده تا وقتی که فازشو مشخص کنه یا کلا میره یا کلا میاد

یعنی خودمو بگیرم یا عادی رفتار کنم؟

آخه نمیدونم رابطتون صمیمیت در چه حد ولی مثلا من خودم گفتم هدفت چیه از این دوستی تا کی همینجور میخوای ...

همکارمه دوست نبودیم

نه عادی باش اصلا واکنشی بهش نشون نده انگار ندیدیش کلا

سلامم نکنم تا خودش سلام کنه بعد جواب بدم اره؟

2706