2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بله مادربزرگم.البته زود فهمیده بودن وبعد عمل شیمی درمانی نیاز نداشت فقط پرتو درمانی کردن

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

بله 15 سال پیش فهمید و دیگه بر نگشته. بستگی به استیج سرطان داره. سرطان سینه از سرطان هایی هست که اگه به موقع تشخیص داده بشه احتمال برگشتش کمه گرچه هر سرطانی احتمال برگشت داره

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

خواهر شوهر خواهرم مجرده 33 سالشه پارسال سرطان سینه گرفت و الان سه چهار ماهی هست که خوب شده ولی همش میترسه نکنه برگرده میترسه ازدواج کنه نتونه بچه دار بشه و کلا روحیه اش رو باخته. کلی من و خواهرم دلداریش دادیم ولی خب خودمونم همش نگرانشیم.

خواهر شوهر خواهرم مجرده 33 سالشه پارسال سرطان سینه گرفت و الان سه چهار ماهی هست که خوب شده ولی همش م ...

دکترش چی میگه؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

يكي از اطرافيان ما داره

گريدش بالا هم نبوده،١/٥ بوده

دوسال پيش شيمي درماني و پرتو شده

امسال زده به كبدش

شيمي درمانيشو دوباره شروع كرده

چرا اينقدر شرايط اين بيماري تو افراد متفاوته؟!!!

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2706