2733
2734
عنوان

الهی هیچ زن گرم مزاج وبااحساسی گرفتار کوه یخ نشه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 166891 بازدید | 2213 پست
راست میگی ؟ تنها نیستم؟  نمیدونی چقدر انرژی دارم  نمیدونی چقدر شادم با دیوار ازدواج میک ...

اخ دقيقا مثل مني همه بهم ميگن تو هنوز3سالته ولي چه فايده..........

پس کی تو کوچه ما عروسی میشه😧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می دونی راه حلش چیه  ؟ شروع کنی به دوست داشتن خودت ! به خودت برسی و هیچی حسابش نکنی نتیجه شو به ...

چجوری وقتی خسیسهو هیچ پولی نداره چجوری به خودمون برسیم لاقل اگه از نظر مالی بهم میرسید خودش اضلا به درک

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود  یه صلواتم مهمونم کنید

برا منم اینطوریه.اشک تو چشام جمع شد 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2731
راست میگی ؟ تنها نیستم؟  نمیدونی چقدر انرژی دارم  نمیدونی چقدر شادم با دیوار ازدواج میک ...

عزیزم من 7 سال پیش یه تازه عروس پر انرژی بودم که دائم بهم می گفت نخند حرف نزن ! حالم از حرف زدنت بهم می خوره ! در صورتی که خیلی ها عاشق خنده و صدای من بودن ! رژ می زدم می گفت اه غذا درست می کردم می گفت واه واه !!!!! در خودم فرو رفتم ولی خیلی وقته شروع کردم به دوست داشتن خودم و خیلی خیلی نتایج مثبتی دیدم 

ببخشید البته ولی سرد بودن طرف مقابل توجیح مناسبی برای خیانت نیست فرق نمیکنه مرد یا زن! نمتونی تحمل ...

من عمرا اگه خیانت کنم 

الان دوتا بچه دارم فکر جدایی یا فکر خیانتم نمیکنم 

توی رابطه همه ش میخواد مفعول باشه 

میگه منو ازمحبتت سیراب کن 

2738

منم دارم یکی اولا خیلی گرم بود چقدر دوسم داشت اینقدر بغلم میکرد میگفتم وای این دیوانه س

الان فقط گوشی و تی وی نه حرفی نه محبتی نه رابطه ای چندین بار پیش قدم شدم هرربارگفت خستم روزا میگذره منم دیگه سرده سرد دارم میشم نمیدونم کجای راهو اشتباه رفتم گیر مجسمه ی سرد و بیروح افتادم اصلا وجدان نداره نمیگه زن دارم زن لطیفه محبت میخواد عشق و نوازش میخواد😢😢😢😢😢