2752
2734
عزیز دلم درکت میکنمم بیا بغلم😔😔😔 ایشالا زودتر زندگیت روبه راه بشه

😍😍🙏🙏🙏 خدا بزرگه عزیزم ایشالا توام خوشبخت بشی گلم

پیش ب سوی اینده خدا حتما بهترینارو واسه بندش میخاد

البته اگه بندهاش بذارنو حرف گوش کنن😂😂

گفتی که پس از سیاهی رنگی نبود! ؟ پس موی سیاه من چرا گشت سپید...    
😍😍🙏🙏🙏 خدا بزرگه عزیزم ایشالا توام خوشبخت بشی گلم پیش ب سوی اینده خدا حتما بهترینارو واسه بندش ...

درست میگی👧

معلم زبان انگلیسی 📚🎀: ایدی 👈👈👈                                English_teacher99@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احسنت بهت . اگه هم زمانی خواستی برگردی صبرکن حسابی تنبیه شه درس عبرت براش بشه بعد باشرط وشروط ...

بابام اصلا اجازه نمیده ک برگردم 

منم نمیخام ی اشتباهو 2بارتکرار کنم

دیگه دارم رو خودم کارمیکنم ک فراموشش کنم

من باهمه چیش ساختم بخدا باهمه چیش کنار اومدم حتی سگ اخلاقیاش، اما نتونستم با اون همه عشقی ک بهش داشتم خیانتشو قبول کنم میدونم اگه قبول کنم راهش واسه کصافط کاریای بعدنش بیشتر بازمیشه

گفتی که پس از سیاهی رنگی نبود! ؟ پس موی سیاه من چرا گشت سپید...    
2731

این تفاوت سنی فقطدرصورتی ک پسره شرایطش مافوق خوب باشه میارزه یا عاشقش باشی وگرنه دقت کن عزیزم (لطفا مثال نقض برای من نیارید ک یکی ۱۸سال شوهرش بزرگتر بوده خوشبخته🙃 من تو اطرافم از هر ده تا اختلاف زیاد دوتا راضی باشن ۸تا ناراضین تمام اختلافات اصلی هم ده سال ب بعد از زندگی مشترک شروع میشه و دنیاهاشوون ب شدت متفاوته )سال های اول متوجه نیستن کم کم مشخص میشه طبق تجربه ی شخصیم و مراجع کننده های خالم گفتم

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME