2733
2734
عنوان

بین این دوتا بنر تولد کدومش بهتره +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خودم دومیو بیشتر دوست دارم چون جا برا عکس بهتر داره .یه نیمرخ از گوشه راست میشه انداخت توش

دومی ناز تره و جاش برا عکس بهتره 

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞
2731

با اجازه دویومی

تولدشانم موبارک

پسر گلم👦 دختر نازم👧 مامان و بابا عاشقتونیم.❤💙میشه با دلای پاکتون برای سلامتیمون و رسیدن به آرزوهامون از ته دلتون دعا کنین؟!!🙏😇ما چهار تایی خوشبخت ترینیم😍
2740
همینو از خودشون بپرس ببین نظرشون چیه چون بهر حال تا حالا همه جور مدل سفارش گرفتن بهتر می تونن راهنما ...

قراره از مدل اولی برام با عکسش فردا بفرسته ببینم چه جوری کار میشه

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه
قلب مث طرح گله يا طرح ستاره هيچوقت از مد نميوفته  ولي كويين و تاج اينا دوسال پيش مد بود عزيزم

مرسی از راهنماییت عزیزم

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه
قلب مث طرح گله يا طرح ستاره هيچوقت از مد نميوفته  ولي كويين و تاج اينا دوسال پيش مد بود عزيزم

به نظرت عکسو کجاش کار کنه بهتره تو اولی؟

2706