2737
2739

نگران نباش منم همینطور بودم الان سه هفته است چند بارم رفتم سونو گفت مشکلی نداره شیاف داد

گفت مال لانه گزینی جفت هستش و.نگران کننده نیست

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانما هر کس میدونه جوابمو بده. من دوماهه باردارم. الان یکم سرما خوردم سرفه که میکنم زیر دلم سمت را ...

چیزی نیست به خاطر فشار سرفه هاست.حتما ی قابلمه آب بذار رو بخاری خصوصا شبها.سعی کن سینه و گلوتو چرب کنی و گرم بگیری تا سرفه هات کم بشه.

2728
خانما هر کس میدونه جوابمو بده. من دوماهه باردارم. الان یکم سرما خوردم سرفه که میکنم زیر دلم سمت را ...

رحم داره کم کم بزرگ میشه این دردا طبیعیه

ولی به دکترت بگو نکنه عفونتی چیزی باشه

دوست من سریع برو دکتر، تو هفته های اول لکه بینی می تونه خطرناک باشه، می تونه از هماتوم، کندگی موضعی جفت یا پایین بودن جفت باشه. در هر صورت دکتر احتمالا بهت شیاف سایکلوژست یا پروژسترون میده و میگه استراحت مطلق بشی

توجه داشته باش که با بتای ۱۰۰۰ خیلی وقته مرحله لانه گزینی رو رد کردی و اصلا این لک نمی تونه از لانه گزینی باشه

در ضمن الان باید برای تشکیل قلب و لوله عصبی قرص فولیک اسید بخوری

برای همه اینها بهتره فردا اولین کار بری پیش متخصص زنان

پله هم بالا و پایین نکن، دولا و راست نشو و تا معلوم شدن علت لک نزدیکی و کار سنگین نداشته باش

رحم داره کم کم بزرگ میشه این دردا طبیعیه ولی به دکترت بگو نکنه عفونتی چیزی باشه

خودم فکر میکنم بخاطر سزارین قبلیم باشه شاید هم ترسیدم که اینطوری فکر میکنم آخه خانم همکار شوهرم جنین چسبیده بود به جای سزارین قبلیش و بچهسقط شد

2740